LevnoBot.cz
Přidat obchod

Chladiče vody

Domovská stránka > Dům a zahrada > Kuchyně a jídelny > Kuchyňské spotřebiče > Chladiče vody


28437 CZK

Malý, kompaktní a prostorově úsporný: náš nový dávkovač vody střední třídy WPD 50 WS se hodí i do těch nejmenších prostor v kancelářích a čekárnách, v maloobchodě a v hotelových halách. Stroj s plynem nebo bez něj poskytuje kdykoli až 25 lidem chlazenou, čerstvou a zcela hygienickou pitnou vodu. Naše vysoce účinné kombinované filtry spolehlivě vylučují látky, jako je chlor nebo těžké kovy, nebo dokonce viry a bakterie, které jsou škodlivé nebo negativně ovlivňují chuť vody. Kombinovaný filtr, který zahrnuje filtr s aktivním uhlím a ultra filtr, zajišťuje čerstvou vodu s příjemnou chutí. CO2 láhev ani sada k připojení CO2 láhve nejsou součástí balení.

5410 CZK  5% 

Pro připojení standardní 425 gramové láhve CO2 k dávkovači vody WPD 50 WS: Reduktor tlaku CO2 umožňuje použití láhve s CO2, která je nezbytná pro výrobu perlivé vody. Dodávka obsahuje snadno instalovatelný nástěnný držák a připojovací hadici.

6130 CZK  5% 

Pro připojení standardní 2 kg láhve CO2 k dávkovači vody WPD 50 WS: Reduktor tlaku CO2 umožňuje použití láhve s CO2, která je nezbytná pro výrobu perlivé vody. Dodávka obsahuje snadno instalovatelný nástěnný držák a připojovací hadici.

4330 CZK  5% 

Čisticí sada s filtrem pro chemické čištění dávkovačů vody WPD v kombinaci s čisticími tabletami, které jsou dostupné jako samostatná položka.

3440 CZK

Montážní sada obsahující spojovací desku a příslušné šrouby pro instalaci dávkovače vody WPD 50 na podstavec WPD 200.

6316 CZK

12litrový kanystr lze integrovat do stojanu našeho WPD 200. Pro zachycování vody vznikající při tepelné dezinfekci (Advanced stroje), jakož i zachycení vody z odkapávací misky.

9841 CZK

Filtr Hy-Protect pro dávkovače vody WPD. Ultrafiltr spolehlivě zachycuje bakterie a viry a zároveň umožňuje ve vodě zachovat cenné minerály.

5370 CZK

Blokový filtr ze spékaného aktivního uhlí Active Pure pro použití v našich dávkovačích vody. Spolehlivě odstraňuje chlór, těžké kovy a zbytky potrubí a zajišťuje vynikající chuť.