LevnoBot.cz
Přidat obchod

Dekorační hobby fixy

Domovská stránka > Umění a zábava > Hobby, hudba a výtvarné umění > Řemesla a koníčky > Hobby pomůcky > Dekorační hobby fixy


289 CZK

Malování je skvělá zábava pro děti i dospělé. Děti si tím tříbí jemnou motoriku a rozvíjí fantazii. Aby bylo malování ještě o něco zábavnější, je třeba vybavit se kvalitními „nástroji“. S luxusní sadou akrylových popisovačů Artmagico s extra jemným hrotem to půjde samo. Barva je rychleschnoucí, netoxická, hladká a lesklá. A hlavně vhodná na všechny druhy povrchů. Což ocení i ti, kteří rádi malují například na kameny nebo keramiku. Barvy jsou nejen krásně syté a zářivé, ale také odolné vůči slunci i vodě. Takže pokud jste propadli malování na putovní kamínky, pak budou tyto fixy ideální. Skvěle ale vypadají i na klasickém papíře nebo na textiliích.


559 CZK

Tato sada akrylových fix s jemným hrotem je určena pro všechny milovníky umění. Fixy jsou speciálně vyvinuté tak, aby zvládly jak tenkou linku, tak vybarvení. Jsou vhodné na všechny typy materiálu – kromě papíru je lze využít na textil, plátno, keramiku nebo na kameny. Právě malování kamínků se stalo hitem posledních let a baví jak děti, tak dospělé. Pokud jste propadli tomuto koníčku, pak vězte, že s Artmagico akrylovými fixami bude vaše dílo zase o něco krásnější. A výsledek potěší hned dvakrát – malíře i toho, kdo kamínek následně nalezne. Barvy jsou voděodolné a světlostálé, takže špatné počasí je rozhodně neohrozí.