LevnoBot.cz
Přidat obchod

Krabice na pečivo

Domovská stránka > Obchod a průmysl > Cateringové služby > Krabice na pečivo


159 CZK

Box na svačinu BeUniq pink Elegantní růžový box na svačinu s šedou gumičkou. Ideální krabička na svačinu do školy nebo na výlety. Krabička je nepropustná. Navíc je vybavena gumičkou, aby se box samovolně neotevíral. Svačinový box je lehký a vyrobený z bezpečného plastu. Je netoxický a bezpečný pro děti. Krabičku je možné mýt v myčce na nádobí a je také vhodná do mikrovlnné trouby.

199 CZK

Box na svačinu růžový PP22AL-3036 Růžový box na svačinu. Ideální krabička na svačinu do školy nebo na výlety. Box má objem 650 ml. Krabička je nepropustná. Svačinový box je lehký a vyrobený z bezpečného polypropylenového plastu. Box nemá vnitřní přepážky. Je netoxický a bezpečný pro děti. Krabičku je možné mýt v myčce na nádobí a vkládat do mikrovlnné trouby.

159 CZK

Box na svačinu Dinosaurs world Box je černo-zelený s motivem dinosaura. Objem má 750 ml. Je vyroben z plastu. Má certifikát kvality. Je netoxický a bezpečný pro děti. Box je možné mýt v myčce na nádobí.

159 CZK

Box na svačinu Gaming Box má černou barvu. Objem má 750 ml. Je vyroben z plastu. Má certifikát kvality. Je netoxický a bezpečný pro děti. Box je možné mýt v myčce na nádobí.

159 CZK

Box na svačinu Gaming černý Box je černý s modrým víkem a herním motivem. Objem má 750 ml. Je vyroben z plastu. Má certifikát kvality. Je netoxický a bezpečný pro děti. Box je možné mýt v myčce na nádobí.

159 CZK

Box na svačinu Gaming Start Game Box má černou barvu. Objem má 750 ml. Je vyroben z plastu. Má certifikát kvality. Je netoxický a bezpečný pro děti. Box je možné mýt v myčce na nádobí.

159 CZK

Box na svačinu Ballerina Box má šedou barvu s růžovým víkem a potisk baletky. Objem má 750 ml. Je vyroben z plastu. Má certifikát kvality. Je netoxický a bezpečný pro děti. Box je možné mýt v myčce na nádobí.

159 CZK

Box na svačinu Horse Box je šedý s růžovým víčkem a potiskem koně. Objem má 750 ml. Je vyroben z plastu. Má certifikát kvality. Je netoxický a bezpečný pro děti. Box je možné mýt v myčce na nádobí.

159 CZK

Box na svačinu Lama Box má černou barvu a potisk lamy. Objem má 750 ml. Je vyroben z plastu. Má certifikát kvality. Je netoxický a bezpečný pro děti. Box je možné mýt v myčce na nádobí.

159 CZK

Box na svačinu Panda Box má modrou barvu a černé víčko s potiskem pandy. Objem má 750 ml. Je vyroben z plastu. Má certifikát kvality. Je netoxický a bezpečný pro děti. Box je možné mýt v myčce na nádobí.