Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Vetiver Edt 50 ml
Popis produktu
Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Vetiver Edt 50 ml
Issey Miyake
Tato jedinečná vůně z řady L`Eau d`Issey Pour Homme Vetiver kombinuje tři hlavní složky, které jí dodávají jedinečný charakter. Vrchní tóny jsou pikantní zázvor, který dodává energii a svěžest. Následně v srdci vůně objevíme šalvěj, která jí dodává rostlinnou, lehce bylinnou vůni. Nakonec jako základní tóny je k dispozici intenzivní vetiver, který dodává hloubku a trvanlivost celé vonné kompozici. Je to skvělá volba jak pro každodenní nošení, tak pro zvláštní příležitosti.
Specifikace
- Stav: new
- Typ produktu:Krása > Parfémy > Pánské parfémy > Toaletní vody
- GTIN/EAN: 03423222090715
Historie cen
Dostupné v dalších obchodech
Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Vetiver Edt 50 ml
Dostupnost: in stock
Issey Miyake L'eau D'issey Pour Homme Vetiver 50ml
Dostupnost: in stock
Toaletní voda Issey Miyake L Eau d Issey Vetiver 50 ml pro muže, orientální
Dostupnost: in stock
Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Vetiver Toaletní voda 50 ml
Dostupnost: in stock
Issey Miyake L'eau D'issey Pour Homme Vetiver toaletní voda pro muže 50 ml
Dostupnost: in stock
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Vetiver 50ml
Dostupnost: in stock
Parfém pro muže Issey Miyake Edt 50 ml L'Eau d'Issey Vétiver Intense
Dostupnost: in stock
Issey Miyake L'eau D'issey Pour Homme Vetiver toaletní voda pro muže 50 ml
Dostupnost: in stock
Issey Miyake L'eau D'issey Pour Homme Vetiver 50 ml toaletní sprej
Dostupnost: in stock
Parfém pro muže Issey Miyake L'eau Bleue Pour Homme Edt 50 ml L'Eau d'Issey
Dostupnost: in stock
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Vetiver Toaletní voda 50 ml
Dostupnost: in stock
Issey Miyake L`eau D`issey Pour Homme Vetiver Edt 50ml Sprchový Sprej
Dostupnost: in stock
Issey Miyake L'eau D'issey Vetiver Edt 50ml
Dostupnost: in stock
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Vetiver 50ml
Dostupnost: in stock
Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Vetiver Edt 50ml
Dostupnost: in stock
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Vetiver 50ml
Dostupnost: in stock
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Vetiver 50ml
Dostupnost: in stock
Issey Miyake L'eau D'issey Pour Homme Vetiver Toaletní voda, 50 ml
Dostupnost: in stock
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Vetiver 50ml
Dostupnost: in stock
Parfém pro muže Issey Miyake Edt L'Eau d'Issey pour Homme Vétiver 50 ml
Dostupnost: in stock