Nová Náhradní Matrice B140HTN01.4 Fhd Ips 30PIN 14,0" Matná
-0%
Dobrá cena
info
Nízká Vysoká
Značka: auo
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: před 12 hodinami
Sledujeme od: Oct 7, 2025
Popis produktu
PARAMETRY PRODUKTU
MODEL MB140CS01-4 s IPS
- STAV VÝROBKU: NOVÝ
- VELIKOST OBRAZOVKY: 14,0"
- ROZLIŠENÍ: 1920x1080 FHD
- KONEKTOR: 30 PIN eDp (VIDITELNÝ NA FOTOGRAFII)
- TYP POVLAKU: MATNÝ
- PODSVÍCENÍ: LED, IPS
PODROBNÁ SPECIFIKACE
- PALETA BAREV: 16,7 M / 45% NTSC
- OBNOVOVACÍ SCHOPNOST: 60 HZ
- ROZMĚRY: 315×204 mm (vhodné za 320 mm)