Nová Náhradní Matrice S B133HAN06.7 B133HAN05.E Fhd Ips 30PIN Matná
-0%
Nejnižší cena
info
Nízká Vysoká
🔥 Aktuálně nejnižší cena v historii!
Značka: świat matryc
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: před 3 hodinami
Sledujeme od: Oct 7, 2025
Popis produktu
PŘEDMĚTEM NABÍDKY JE NOVÁ LCD MATRICE:
PARAMETRY PRODUKTU
MODEL RM133NWF4 R2 s IPS
- STAV VÝROBKU: NOVÝ
- VELIKOST OBRAZOVKY: 13,3"
- ROZLIŠENÍ: 1920x1080 FHD
- KONEKTOR: 30 PIN eDp (19 MM - VIDITELNÉ NA FOTOGRAFII)
- TYP POVLAKU: MATNÝ
- PODSVÍCENÍ: LED, IPS
PODROBNÁ SPECIFIKACE
- PALETA BAREV: 262K/ 45% NTSC
- OBNOVOVACÍ SCHOPNOST: 60 HZ
- ROZMĚRY: 300×177×2,7 mm