Nová Náhradní Matrice S LTN140AT31 Hd Tn 30PIN Lesk
-0%
Skvělá nabídka
info
Nízká Vysoká
Značka: świat matryc
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: 2026-05-11 07:30:05
Sledujeme od: Oct 7, 2025
Popis produktu
PARAMETRY PRODUKTU
MODEL B140XTN07.3 AUO
- STAV VÝROBKU: NOVÝ
- VELIKOST OBRAZOVKY: 14,0"
- ROZLIŠENÍ: 1366x768 HD
- KONEKTOR: 30 PIN eDp (VIDITELNÝ NA FOTOGRAFII)
- TYP POVLAKU: LESKLÝ
- PODSVÍCENÍ: LED, TN
PODROBNÁ SPECIFIKACE
- PALETA BAREV: 262 K / 45% NTSC
- OBNOVOVACÍ SCHOPNOST: 60 HZ
- ROZMĚRY: 315×205×3 mm (vhodné také místo 320 mm)