Náhradní LCD Matrice Pro Lenovo S145-14 S145-14API
Skvělá nabídka
info
Nízká Vysoká
Značka: žádná značka
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: před 15 hodinami
Sledujeme od: Oct 7, 2025
Popis produktu
Stav: Nová
Žádné vypálené pixely
Fólie na displeji
Velikost: 14,0"
Konektor: 30pin EDP
Rozlišení: 1920 x 1080
Typ: IPS
Povrch: Matný
Rozměry: 316 x 196 mm
Obnovení: 60 Hz