Nová 15.6" Fhd obrazovka pro N156HCA-EAB REV.C2 Klasa A+
Nízká Vysoká
Značka: asus
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: 2026-05-13 18:25:57
Sledujeme od: Oct 7, 2025
Popis produktu
Matice 15,6" SLIM TN KLASA A+
Stav: Nová
Žádné vypálené pixely.
Fólie na displeji
Konektor: 30pin EDP
Rozlišení: 1920 x 1080
Typ: TN
Povrch: Matný
Rozměry: 350 x 216 mm
Obnovení: 60 Hz