Tlumič Kyb 106935 106938 5621000QAD 5621000QA
Skvělá nabídka
info
Nízká Vysoká
Volatilita ceny 3d
Značka: kyb
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: 2026-05-11 17:20:59
Sledujeme od: Oct 8, 2025
Popis produktu
TLUMIČ NISSAN ZADNÍ INTERSTAR OPEL MOVANO RENAU
- Stav výrobku: Nový
- Množství: 1 ks
- Výrobce: KYB
- ZARUČUJEME ORIGINALITU VÝROBKU
- Místo montáže na vozidle: zadní náprava
- Systém tlumení vibrací podvozku: dvoudílná
- Typ tlumičů: plynové
- Upevnění tlumiče pomocí: horního oka
- Upevnění tlumiče pomocí: spodní oko
- Seznam kompatibilních vozidel a další informace o použití dané části naleznete níže.
Nabízený produkt značky KYB se vyznačuje vysokou kvalitou a odolností, kterou zajišťuje výrobce
PROČ DOPORUČUJEME TENTO PRODUKT?
- TLUMIČ NISSAN ZADNÍ INTERSTAR OPEL MOVANO RENAU – ZNÁMÉHO VÝROBCE
- KVALITA DÍLŮ JE POTVRZENA MNOHA MEZINÁRODNÍMI CERTIFIKÁTY SHODY S VYSOKÝMI NORMAMI KVALITY
- 100% ORIGINALITA VÝROBKU
- SPOLEHLIVOST ZAJIŠTĚNÁ VÝROBCEM NA DOBU MINIMÁLNĚ 24 MĚSÍCŮ
KVALITA DÍLŮ A BEZPEČNOST JSOU NAŠÍ PRIORITOU
DALŠÍ INFORMACE (POUŽITÍ PRODUKTU)
Další informace:
*2633* – Od roku výroby: 09/2002 . Užitná hmotnost [kg]: 2800 . Užitná hmotnost [kg]: 3500
*2634* --> Užitná hmotnost [kg]: 2800 . Užitná hmotnost [kg]: 3500
*2636* --> Užitná hmotnost [kg]: 2800 . Užitná hmotnost [kg]: 3300 . Užitná hmotnost [kg]: 3500
*835* --> Do roku výroby: 12/2010
*2637* --> Typ modelu: E9
*2638* --> Do roku výroby: 12/2010 . Typ modelu: E9
*2639* --> Do roku výroby: 01/2010
*2640* --> Typ modelu: ED
*2641* --> Do roku výroby: 01/2010 . Typ modelu: ED
PODÍVEJTE SE, ZDA JE ČÁST TLUMIČE NISSAN INTERSTAR PRO VAŠE AUTO VHODNÁ
Seznam automobilů, u kterých byla část používána:
- NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 80 Autobus 60kW/82KM (2002.07 - ) (DIESEL) --> *2633*
- NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCI 90 Autobus 66kW/90KM (2002.07 - ) (DIESEL) --> *2633*
- NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 120 Autobus 84kW/115KM (2002.07 - ) (DIESEL) --> *2633*
- NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 140 Autobus 100kW/136KM (2003.11 - ) (DIESEL) --> *2634*
- NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 100 Autobus 74kW/101KM (2006.04 - ) (DIESEL) --> *2634*
- NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 100 Autobus 73kW/99KM (2003.11 - ) (DIESEL) --> *2634*
- NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 150 Autobus 107kW/145KM (2006.09 - ) (DIESEL) --> *2634*
- NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 120 Autobus 88kW/120KM (2006.09 - ) (DIESEL) --> *2634*
- NISSAN INTERSTAR plná karoserie (X70) dCi 80 plná karoserie 60 kW/82 k (2002.07 - ) (DIESEL) --> *2635*
- NISSAN INTERSTAR plná karoserie (X70) dCi 120 plná karoserie 84 kW/115 k (2002.07 - ) (DIESEL) --> *2635*
- NISSAN INTERSTAR plná karoserie (X70) dCI 90 plná karoserie 66kW/90KM (2002.07 - ) (DIESEL) --> *2635*
- NISSAN INTERSTAR plná karoserie (X70) dCi 140 plná karoserie 100 kW/136 KM (2003.11 - ) (DIESEL) --> *2636*
- NISSAN INTERSTAR plná karoserie (X70) dCi 100 plná karoserie 73 kW/99 k (2003.11 - ) (DIESEL) --> *2636*
- NISSAN INTERSTAR plná karoserie (X70) dCi 100 plná karoserie 74 kW/101 k (2006.04 - ) (DIESEL) --> *2636*