Paracetamol/Kofein Dr.Müller 500mg/65mg tbl.30
Popis produktu
Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma 500mg/65mg obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.,Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma 500mg/65mg obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.
Specifikace
- Stav: new
- Typ produktu:Bolest hlavy a migréna | Bolest a teplota | Volně prodejné léky
- GTIN/EAN: 8595610404918
Historie cen
Dostupné v dalších obchodech
Paracetamol/Kofein Dr.Müller 500mg/65mg tbl.30
Dostupnost: in_stock
DR.MULLER Paracetamol/Kofein 500mg 30 tablet
Dostupnost: in stock
Paracetamol/kofein Dr. Müller Pharma 500mg/65mg 30 tablet
Dostupnost: in stock
DR.MULLER Paracetamol kofein 500mg/65mg 30 tablet
Dostupnost: in stock