Labelmate LMC003, RRC-330-U-STANDARD, label counter
Nejnižší cena
-1%
info
Nízká Vysoká
🔥 Aktuálně nejnižší cena v historii!
Značka: labelmate
Dostupnost: preorder
Poslední aktualizace: 2026-05-10 18:34:50
Sledujeme od: Jun 11, 2025
Popis produktu
Labelmate RRC-330-U-STANDARD je čítač etiket. Držák na kotouči: 76 mm Max. průměr role: 330 mm Šířka role: 152 mm Rychlost: 72 až 235 cm/sec.