Gembird 3DP-PLA1.75-01-GB, 3D filament, PLA, 1,75mm, 1000g, Galaxy blue (Blue)
🔥 Aktuálně nejnižší cena v historii!
Značka: gembird
Dostupnost: in_stock
Poslední aktualizace: 2026-05-13 04:17:22
Sledujeme od: Jun 11, 2025
Možnosti dopravy
Popis produktu
Plastické vlákno pro 3D tisk, díky kterému můžete vytvářet praktické i zábavné výrobky. Tento materiál se vyznačuje skvělými vlastnostmi a tudíž Vaše 3D výtvory budou vždy odolné a stabilní. Tiskové struny Gembird jsou navrženy tak, aby nedocházelo k zaseknutí Vaší 3D tiskárny. Jakmile vlákno vstoupí do topného okruhu, plynule a okamžitě dochází ke stabilnímu tavení materiálu, což vede k extrémně hladkému vytlačování filamentu. Již nikdy více zacpané trysky. Na rozdíl od některých vláken na trhu, tiskové struny Gembird neuvolňují nebezpečné pachy a zajišťující bezpečný a čistý provoz tisku. Navíc jsou zcela biologicky odbouratelné, čímž se minimalizuje dopad na naše životní prostředí. Vysoce pevná a silná 3D tisková struna Nízká hustota: při tisku většího objemu je model je lehčí Lze aplikovat na různé typy 3D tiskáren Materiál: PLA, průměr 1,75 mm Hmotnost: 1 kg Délka: cca. 330 m Hustota při 21,5 C: 1,25 g / cm3 Index toku taveniny v 10min, 2,16 kg: 5 Tavný bod: 190-220 C Mez kluzu při 5mm / min: 45 MPa Dopad Síla: 5 KJ / m2 Rozměry cívky: 165 mm průměr x 100 mm výška x 40 mm středový otvorr