Ravak Supernova - Nastavovací profil ANPS, výška 1980 mm, černá E778801319802
Značka: ravak
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: 2026-03-09 15:29:16
Sledujeme od: Oct 14, 2025
Možnosti dopravy
Popis produktu
Rozšiřovací profil ANPS
- výška: 1980 mm
- materiál: lakovaný/eloxovaný silnostěnný hliník
- barva černá
- pro rozšíření výrobku až o 20 mm
Umožňuje řešit stavební nerovnosti flexibilně a okamžitě. Nastavovací a spojovací profily dokonale navazují na design sprchových koutů. Sprchové kouty, dveře a pevné stěny Supernova (ASDP3, APSS) lze rozšířit až o 40 mm na každé straně pomocí rozšiřovacího profilu.