Aqualine Topné tyče - Elektrická topná tyč bez termostatu, 400 W, černá LT90400B
🔥 Aktuálně nejnižší cena v historii!
Značka: aqualine
Dostupnost: backorder
Poslední aktualizace: 2026-03-09 15:29:40
Sledujeme od: Oct 14, 2025
Možnosti dopravy
Popis produktu
Elektrická topná tyč bez termostatu
- barva: černá
- výkon: 400 W
- délka: 430 mm
- síťové napájení, napětí: 230 V
- krytí: IP64
- připojení: závit G 1/2
- kroucený kabel, délka 1200 mm