Bosch Nářadí - Úhlová bruska 125 mm, 1700 W 06017D3700
Průměrná cena
info
Značka: bosch
Dostupnost: backorder
Poslední aktualizace: 2026-03-09 15:30:02
Sledujeme od: Oct 14, 2025
Možnosti dopravy
Popis produktu
Úhlová bruska GWX 17-125 PSB s X-LOCK
- Rychlá, snadná a pohodlná výměna příslušenství díky bezklíčovému systému X-LOCK
TECHNICKÉ ÚDAJE
Další údaje
Jmenovitý příkon
1 700 W
Volnoběžné otáčky*
2.800 – 11.500 ot/min
Ø kotouče
125 mm