Stanley Nářadí - Příklepová vrtačka 750 W KFFMEH750K-QS
🔥 Aktuálně nejnižší cena v historii!
Značka: stanley
Dostupnost: backorder
Poslední aktualizace: 2026-03-09 15:30:18
Sledujeme od: Oct 14, 2025
Možnosti dopravy
Popis produktu
FATMAX KFF Příklepová vrtačka 750 W
- Jednodílné rychloupínací celokovové 13mm sklíčidlo
- Aretace vřetena
- Přepínání směru chodu
- Ergonomická rukojeť a tělo s pryžovým překrytím
- Ideální pro náročné práce ve dřevě, kovu a zdivu
Technické parametry:
- Příkon: 750 W
- Otáčky naprázdno: 0 – 3 200/min
- Počet rázů: 0 – 54 400/min
- Max. průměr otvoru dřevo: 32 mm
- Max. průměr otvoru kov: 13 mm
- Max. průměr otvoru beton: 16 mm
- Průměr sklíčidla: 13 mm