RONAL Marblemate - Hliníkový přední panel pro obdélníkovou vaničku, L-panel, 2 strany, 900 x 1200 mm - vanička černá matná PWIL09012006
🔥 Aktuálně nejnižší cena v historii!
Značka: ronal
Dostupnost: backorder
Poslední aktualizace: 2026-03-09 15:30:40
Sledujeme od: Oct 14, 2025
Popis produktu
Rozměry:
počet stran - 2 strany
druh montáže - roh
šířka A 900 mm
šířka B 1200 mm
výška 95 mm