Maytoni Vestavné svítidlo Dot DL042-01-SQ-W
Vysoká cena
info
Nízká Vysoká
Volatilita ceny 2d
Značka: maytoni
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: před 8 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
MAYTONI
Výška: 42 mm, Hmotnost: 110g, Šířka: 90mm, Délka: 112mm, Ochrana IP: IP20, Příkon sv. zdroje: 50W, Celkový příkon: 50W, Napětí: 220-240V, Patice: GU10, Zápustná hloubka: 120mm, Vč. světelného zdroje: ne, Materiál: hliník, Barva: bílá, Kolekce: Dot, Počet světelných zdrojů: 1