CALTH6978.88J Termostat Opel 88C 1,9CDTI Asistent řidiče #33
Průměrná cena
info
Nízká Vysoká
Volatilita ceny 3d
Značka: calorstat by vernet
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: 2026-05-11 17:02:52
Sledujeme od: Nov 10, 2025
Popis produktu
Buďte připraveni na každou cestu – společně s částí získáte DÁREK Asistenta řidiče v33! 🚗
✅ Průvodce, kontrolní karta a příslušenství, které vám pomohou v případě kolize nebo daleké trasy.
⭐ Podívejte se na podrobnosti níže a uvidíte, kolik získáte výběrem tohoto setu!
CALTH6978.88J TERMOSTAT OPEL 88C 1,9 CDTI
- Stav produktu: Nový
- Množství: 1 ks
- Výrobce: CALORSTAT by Vernet
- ZARUČUJEME ORIGINALITU VÝROBKU
- DÁREK ke každé objednávce obdržíte servisní přívěsek
- Teplota otevření [u00b0c]: 88
- Doplňující informace: s těsněním
- Typ kopru: kovové pouzdro
- Dodatková informace 2: s senzorem
- Seznam kompatibilních vozidel a další informace o použití dané části naleznete níže.
PROČ DOPORUČUJEME TENTO PRODUKT?
- CALTH6978.88J TERMOSTAT OPEL 88C 1,9CDTI – ZNÁMÉHO VÝROBCE
- KVALITA DÍLŮ JE POTVRZENA MNOHA MEZINÁRODNÍMI CERTIFIKÁTY SHODY S VYSOKÝMI NORMAMI KVALITY
- 100% ORIGINALITA VÝROBKU
- SPOLEHLIVOST ZAJIŠTĚNÁ VÝROBCEM NA DOBU MINIMÁLNĚ 24 MĚSÍCŮ
KVALITA DÍLŮ A BEZPEČNOST JSOU NAŠÍ PRIORITOU
DALŠÍ INFORMACE ( POUŽITÍ VÝROBKU)
Další informace:
*5899* --> Od roku výroby: 02/2008 . Do roku výroby: 02/2009
*5900* --> Kód motoru: Z19DTL
*3669* --> Od roku výroby: 02/2006
ZKONTROLUJTE, ZDA VYBRANÝ DÍL PASUJE DO VAŠEHO AUTA
Seznam automobilů, u kterých byla část používána:
- ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 8V sedan 85kW/115KM (2005.09 - 2011.11) (DIESEL)
- ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 16V sedan 100 kW/136 k (2005.09 - 2011.11) (DIESEL)
- ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 8V sedan 88 kW/120 k (2005.09 - 2011.11) (DIESEL)
- ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 16V sedan 110 kW/150 k (2005.09 - 2011.11) (DIESEL)
- ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTS sedan 118 kW/160 k (2005.09 - 2011.11) (BENZÍN) --> *5899*
- ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 1.9 JTS kombi 118 kW/160 k (2006.03 - 2011.11) (BENZÍN)
- ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 1.9 JTDM 16V kombi 100 kW/136 k (2006.03 - 2011.11) (DIESEL)
- ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 1.9 JTDM 8V kombi 85 kW/115 k (2006.03 - 2011.11) (DIESEL)
- ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 2.2 JTS kombi 136 kW/185 k (2006.03 - 2011.11) (BENZÍN)
- ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 1.9 JTDM 8V kombi 88 kW/120 k (2006.03 - 2011.11) (DIESEL)
- ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939) 1.9 JTDM 16V kombi 110 kW/150 k (2006.03 - 2011.11) (DIESEL)
- CADILLAC BLS 1.9 D sedan 110 kW/150 KM (2006.04 - ) (DIESEL)
- FIAT CROMA (194) 1.9 D Multijet kombi 100 kW/136 k (2005.12 - ) (DIESEL)
- FIAT CROMA (194) 1.9 D Multijet kombi 88 kW/120 k (2005.06 - ) (DIESEL)
- FIAT CROMA (194) 1.9 D Multijet kombi 110 kW/150 k (2005.06 - ) (DIESEL)
- FIAT CROMA (194) 1.9 D Multijet kombi 85 kW/115 k (2005.06 - ) (DIESEL)
- FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.9 D Multijet hatchback 96 kW/130 KM (2005.10 - ) (DIESEL)
- FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.9 D Multijet hatchback 88 kW/120 k (2005.10 - ) (DIESEL)
- FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.9 D Multijet hatchback 85kW/116KM (2006.06 - ) (DIESEL)
- FIAT SEDICI (FY_) 1.9 D Multijet terénní uzavřený vůz 88 kW/120 k (2006.06 - ) (DIESEL)
- FIAT SEDICI (FY_) 1.9 D Multijet 4x4 terénní vůz uzavřený 88 kW/120 k (2006.06 - ) (DIESEL)