Disk talíř hladký 410x3 mm HD410032 GoPart
Nízká Vysoká
🔥 Aktuálně nejnižší cena v historii!
Značka: gopart
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: před 13 hodinami
Sledujeme od: Nov 25, 2025
Popis produktu
Hladký talíř brány 410x3 mm HD410032 GoPart
Hladký talíř brány, 410x3 mm HD410032 GoPart pro zemědělské stroje.
- Číslo dílu: HD410032
- EAN:
- Jednotka: Kus
- Popis produktu: Talíře diskových bran, kotouče pluhu a talíře secích botek
- Kategorie produktu: Talíř brány
- Vnější průměr: 410 mm
- Tloušťka: 3 mm
- Typ: Vypouklý hladký
- Plochý střed: Ne
- Tvar centrálního montážního otvoru: Čtvercový
- Šířka centrálního montážního otvoru: 32 mm