Snímač 14" N140JCA-ELL Led Fhd+ Ips 30pinový 1920x1200
Průměrná cena
info
Nízká Vysoká
Značka: innolux
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: před 11 hodinami
Sledujeme od: Jan 26, 2026
Popis produktu
Poškodil jste si svůj notebook?
Rozbili jste matrici a nevíte, co teď dělat?
Žádný problém!
U nás najdete přesně to, co potřebujete.
✅Parametry produktu
▶️Stav: Nová
▶️Rozlišení: 1920 x 1200
▶️Úhlopříčka: 14.0"
▶️Typ podsvícení: Full HD+
▶️Typ matrice: IPS
▶️Povrch matrice: matný
▶️Obnovovací frekvence: 60 Hz