SKIN1004 Madagascar Centella Niacinamide 1% Boosting Shot Ampule 30 ml
Popis produktu
SKIN1004 Madagascar Centella Niacinamide 10 Boosting Shot Ampoule je vysoce koncentrovaná ampule typu booster, vytvořená pro pleť s pigmentovými skvrnami, nerovnoměrným tónem a rozšířenými póry. Obsahuje až 10 % niacinamidu (100 000 ppm), podpořeného kyselinou tranexamovou, stabilní formou vitamínu C a pupečníkem asijským, pro účinné rozjasnění, vyhlazení a posílení pleti, přičemž zachovává její komfort a rovnováhu.
Účinky
- rozjasňuje a sjednocuje tón pleti
- redukuje viditelnost pigmentových skvrn
- zmenšuje viditelnost pórů
- reguluje tvorbu kožního mazu
- posiluje kožní bariéru
- vyhlazuje a zlepšuje strukturu pleti
- hydratuje a zklidňuje pleť
Pro koho
- pro pleť s pigmentovými skvrnami a nerovnoměrným tónem
- pro pleť s viditelnými póry
- pro pleť mastnou a smíšenou
- pro pleť aknózní a problematickou
- pro pleť zašedlou a unavenou
Hlavní složky a jejich účinky
- Kyselina tranexamová – účinně redukuje pigmentové skvrny a zabraňuje jejich návratu
- Ascorbyl Glucoside (vitamín C) – rozjasňuje, působí antioxidačně a zlepšuje tón pleti
- Centella Asiatica a madecassoside – zklidňují, regenerují a snižují zarudnutí
- Panthenol – zklidňuje a posiluje ochrannou bariéru
- Sodium DNA (PDRN) – podporuje regeneraci pleti
- Mikrojehličky - zajišťují lepší vstřebávání aktivních složek
Způsob použití
- Po očištění a tonizaci pleti naneste 2–3 kapky ampule na obličej.
- Jemně vklepejte produkt do úplného vstřebání.
- Následně použijte hydratační krém.
- Během dne používejte ochranu SPF.
- Zařaďte ampuli do péče postupně. Začněte s používáním 2-3 krát týdně během večerní péče.
- Pokud je vaše pleť na produkt zvyklá, můžete začít používat ampuli denně.
Složení : Water, Butylene Glycol, Niacinamide (100,000 ppm), 1,2-Hexanediol, Ascorbyl Glucoside, Propanediol, Carbomer, Methylpropanediol, Tromethamine, Xanthan Gum, Tranexamic Acid, Centella Asiatica Extract (310 ppm), Polyglutamic Acid, Hydrolyzed Sponge, Disodium EDTA, Citric Acid, Sodium DNA, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Madecassoside (0.03 ppm)
Specifikace
- Stav: new
- Typ produktu:Krása > Péče > Péče o pleť > Sérum
- GTIN/EAN: 08809913832492
Historie cen
Dostupné v dalších obchodech
Dostupnost: in stock
SKIN1004 Lab in Nature Niacinamide 10 Boosting Shot Ampoule Sérum 30 ml
Dostupnost: in stock
SKIN1004 Madagascar Centella Niacinamide 10%, 30 ml rozjasňující ampule
Ampulka SKIN1004 Nikotinamid 10% 30 ml – Rozjasnění a sjednocení pleti
SKIN1004 Madagascar Centella Niacinamide 10%, 30 ml ampule
Skin1004 Madagascar Centella Niacinamide 10 Boosting Shot Ampoule 30ml
SKIN1004 Madagascar Centella Niacinamide 10%, 30 ml Ampulka
SKIN1004 Niacinamide 10% Boosting Shot, 30 ml rozjasňující ampule
Skin1004 Lab In Nature 10% Rozjasňující ampule na obličej 30 ml
SKIN1004 Madagascar Centella Niacinamide 10% Boosting Shot, 30 ml ampule