Externí Hdd disk Western Digital WDBFBE0160JBK-EESN 16 Tb
Průměrná cena
info
Nízká Vysoká
Volatilita ceny 3d
Značka: wd
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: před 15 hodinami
Sledujeme od: Feb 14, 2026
Popis produktu
✔ Diskové pole Western Digital My Book Duo 16 TB Desktop Black ✔
Western Digital My Book Duo. Celková instalovaná kapacita paměti: 16 TB, Typy nainstalovaných jednotek: HDD, Velikosti úložných jednotek: 3,5". Pouzdro: Stolní počítač. Třída zařízení: Home and Home Office. Počet podporovaných velikostí paměťových disků: 2, Podporované typy disků: HDD. Šířka produktu: 100 mm, Hloubka produktu: 160 mm, Výška produktu: 180 mm, Hmotnost produktu: 2,36 kg. Barva produktu: Černá
- Paměťové médium – Velikosti úložného disku: 3,5"
- Datový nosič - Maximální podporovaná kapacita: 20 TB
- Datový nosič - Celková kapacita instalované paměti: 16 TB
- Datový nosič - úrovně raidů: 0.1
- Datový nosič - Nainstalované velkokapacitní paměťové zařízení: Ano
- Datový nosič - Počet podporovaných velikostí paměťových disků: 2
- Datový nosič - Typy instalovaných disků: HDD
- Datový nosič - Podporované typy disků: HDD
- Porty a rozhraní – Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: 2
- Porty a rozhraní – Počet portů USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: 1
- Porty a rozhraní - USB připojení: Ano
- Konstrukce - Skříň: Stolní počítač
- Výkon – Třída zařízení: Home and Home Office
- Výkon – Počet nainstalovaných jednotek: 2
- Software - Podporované operační systémy Windows: Ano
- Software – Podporované operační systémy Mac: Ano
- Vlastnosti - Barva produktu: Černá
- Obsah balení - Kabely: USB
- Hmotnost a rozměry - Šířka produktu: 100 mm
- Hmotnost a rozměry - Hloubka produktu: 160 mm
- Hmotnost a rozměry - Výška produktu: 180 mm
- Hmotnost a rozměry - Hmotnost produktu: 2,36 kg
- Provozní podmínky - Teplotní rozsah (provoz): 5 - 35 °C
- Provozní podmínky - Teplotní rozsah (skladování): -20 - 60 °C