Ventilátor Ventilátoru Nissens 8K1820021C 8K1820021A
-5%
Nízká Vysoká
🔥 Aktuálně nejnižší cena v historii!
Volatilita ceny 3d
Značka: nissens
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: 2026-03-18 15:29:53
Sledujeme od: Mar 7, 2026
Popis produktu
DMYCHADLO AUDI A4 A4 ALLROAD A5 Q5 1.8-4.2 06.07-05
- Stav výrobku: Nový
- Množství: 1 ks
- Výrobce: NISSENS
- ZARUČUJEME ORIGINALITU VÝROBKU
- Pro vozidla s volantem: vlevo
- Vybavení vozidla: pro vozidla s automatickou klimatizací
- pro číslo OE (originální kód): 8K1820021B
- Seznam kompatibilních vozidel a další informace o použití dané části naleznete níže.
Nabízený produkt značky NISSENS se vyznačuje vysokou kvalitou a odolností, kterou zajišťuje výrobce
PROČ DOPORUČUJEME TENTO PRODUKT?
- FOUKAČ AUDI A4 A4 ALLROAD A5 Q5 1.8-4.2 06.07-05 – ZNÁMÉHO VÝROBCE
- KVALITA DÍLŮ JE POTVRZENA MNOHA MEZINÁRODNÍMI CERTIFIKÁTY SHODY S VYSOKÝMI NORMAMI KVALITY
- 100% ORIGINALITA VÝROBKU
- SPOLEHLIVOST ZAJIŠTĚNÁ VÝROBCEM NA DOBU MINIMÁLNĚ 24 MĚSÍCŮ
KVALITA DÍLŮ A BEZPEČNOST JSOU NAŠÍ PRIORITOU
DALŠÍ INFORMACE (POUŽITÍ PRODUKTU)
Další informace:
*1057* --> Do roku výroby: 12/2012
*145* --> Do roku výroby: 12/2011
PODÍVEJTE SE, ZDA JE ČÁST DMYCHADLA AUDI A4 ALLROAD A5 Q5 1.8-4.2 06.07-05 VHODNÁ PRO VÁŠ VŮZ
Seznam automobilů, u kterých byla část používána:
- AUDI A4 (8K2. B8) S4 quattro sedan 245kW/333KM (2008.11 - 2015.12) (BENZÍN) --> *1057*
- AUDI A4 (8K2. B8) 3.0 TDI quattro sedan 180 kW/245 KM (2011.11 - 2015.12) (DIESEL) --> *1057*
- AUDI A4 (8K2. B8) 2.0 TDI sedan 88kW/120KM (2008.06 - 2015.12) (DIESEL) --> *1057*
- AUDI A4 (8K2. B8) 2.0 TFSI quattro sedan 155kW/211KM (2008.06 - 2015.12) (BENZÍN) --> *1057*
- AUDI A4 (8K2. B8) 2.0 TFSI sedan 132kW/180KM (2008.06 - 2015.12) (BENZÍN) --> *1057*
- AUDI A4 (8K2. B8) 2.0 TFSI sedan 155kW/211KM (2008.06 - 2013.05) (BENZÍN) --> *1057*
- AUDI A4 (8K2. B8) 2.0 TFSI flexible fuel sedan 132 kW/180 KM (2009.11 - 2015.12) (BENZÍN/ETANOL) --> *1057*
- AUDI A4 (8K2. B8) 2.0 TFSI flexible fuel quattro sedan 132kW/180KM (2009.11 - 2015.12) (BENZÍN/ETANOL) --> *1057*
- AUDI A4 (8K2. B8) 3.0 TDI sedan 150 kW/204 KM (2011.11 - 2015.12) (DIESEL) --> *1057*
- AUDI A4 (8K2. B8) 2.0 TDI quattro sedan 105 kW/143 KM (2008.11 - 2015.12) (DIESEL) --> *1057*
- AUDI A4 (8K2. B8) 2.0 TDI sedan 120 kW/163 KM (2008.08 - 2015.12) (DIESEL) --> *1057*
- AUDI A4 (8K2. B8) 1.8 TFSI quattro sedan 125kW/170KM (2011.11 - 2015.12) (BENZÍN) --> *1057*
- AUDI A4 (8K2. B8) 2.0 TDI sedan 130 kW/177 KM (2011.11 - 2015.12) (DIESEL) --> *1057*
- AUDI A4 (8K2. B8) 2.0 TDI quattro sedan 130 kW/177 KM (2011.11 - 2015.12) (DIESEL) --> *1057*
- AUDI A4 (8K2. B8) 1.8 TFSI sedan 88kW/120KM (2008.01 - 2015.12) (BENZÍN) --> *1057*
- AUDI A4 (8K2. B8) 2.0 TDI sedan 100 kW/136 KM (2007.11 - 2015.12) (DIESEL) --> *1057*
- AUDI A4 (8K2. B8) 3.0 TFSI quattro sedan 200kW/272KM (2012.02 - 2015.12) (BENZÍN) --> *1057*
- AUDI A4 (8K2. B8) 2.0 TDI sedan 105 kW/143 KM (2007.11 - 2015.12) (DIESEL) --> *1057*
- AUDI A4 (8K2. B8) 1.8 TFSI sedan 125kW/170KM (2011.11 - 2015.12) (BENZÍN) --> *1057*
- AUDI A4 (8K2. B8) 2.0 TDI sedan 125 kW/170 k (2008.01 - 2012.03) (DIESEL)
- AUDI A4 (8K2. B8) 2.0 TDI quattro sedan 125 kW/170 k (2008.01 - 2012.03) (DIESEL)
- AUDI A4 (8K2. B8) 3.2 FSI sedan 195 kW/265 KM (2008.09 - 2012.03) (BENZÍN)
- AUDI A4 (8K2. B8) 2.7 TDI sedan 120 kW/163 k (2007.11 - 2012.03) (DIESEL)
- AUDI A4 (8K2. B8) 3.0 TDI quattro sedan 176 kW/240 k (2007.11 - 2012.03)