Ip kamera 5 Mpx 2.8 mm APTI-AI502VA3IL-28W
🔥 Aktuálně nejnižší cena v historii!
Značka: delta
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: 2026-03-18 11:10:22
Sledujeme od: Mar 15, 2026
Popis produktu
Kód zboží: APTI-AI502VA3IL-28W
Technické údaje:
- Standard: IP
- Rozlišení:
- 2880 x 1620 – 5 Mpx
- 2560 x 1440 – 3.7 Mpx
- 1920 x 1080 - 1080p
- 1280 x 720 720p
- Snímač: 1/2.7 " Progressive Scan CMOS
- Objektiv: 2.8 mm
- Úhel pohledu: 105 ° (údaje výrobce)
- Dosah IR přísvitu: 40 m
- Dosah osvětlovače bílého světla (LED): 30 m
- Slot pro paměťovou kartu: ne
- Metoda komprese obrazu: H.265 / H.264 / MJPEG
- Alarmové vstupy / výstupy: ne
- Audio:
- Vestavěný mikrofon,
- Přenos zvuku po síti,
- Shoda se standardem AAC
- Rychlost přenosu hlavního proudu: max. 30 snímků/s @ 5 Mpx
- Rozhraní: 10/100 Base-T(RJ-45)
- WEB Server: Vestavěný
- Max. počet uživatelů online: 10
- ONVIF: 19.12
- Inteligentní analýza obrazu:
- vniknutí
- Detekce pohybu
- Zóny soukromí – max. 3
- Vybrané funkce:
- WDR – 120 dB – Široký dynamický rozsah osvětlení
- 3D Č. – Digitální redukce šumu v obraze
- F-DNR (Defog) – redukce šumu spojeného s atmosférickými srážkami
- ROI – zlepšení kvality vybraných fragmentů obrazu
- Flicker Control – technologie eliminující únavný efekt blikání obrazu
- BLC – kompenzace zpětného světla (pozadí)
- HLC – Kompenzace silného (bodového) světla
- ICR – Mechanický infračervený filtr
- Inteligentní detekce pohybu (s rozlišením lidí a vozidel)
- Otáčení obrazu a zrcadlový odraz
- Režim den/noc – přizpůsobitelný
- Sharpness – zaostření obrysů obrazu
- Přístup z mobilního telefonu: Port: 80 nebo přístup přes cloud (P2P)
- Android: Bezplatná aplikace BitVision
- iOS (iPhone): Bezplatná aplikace BitVision
- Výchozí IP adresa: 192.168.1.168
- Výchozí přihlašovací jméno / heslo správce: admin / 123456 (starší verze FW: admin)
- Přístupové porty přes www: 80
- Přístupové porty přes aplikaci pro PC: 80
- Přístupový port přes mobilní aplikaci: 80
- Port ONVIF: 80
- RTSP URL:
- rtsp://uživatel:password@ip_address:80/0 - Hlavní proud
- rtsp://uživatel:password@ip_address:80/1 - Pomocný proud
- Napájení:
- PoE (802.3af),
- 12 V DC / 700 mA
- Spotřeba energie: ≤ 8.4 W
- Obal: Domé, kovový
- Barva: Bílá
- Třída krytí: IP67
- Třída mechanické ochrany: ne
- Pracovní teplota: -20 °C ... 60 °C
- Hmotnost: 0.460 kg
- Rozměry: Ø 97 x 91 mm