Nimco Série 31V dávkovač mýdla chrom UN3031V26
Průměrná cena
🔥
Aktuálně nejnižší cena v historii!
Popis produktu
Vestavěný dávkovač na mýdlo, dezinfekční gel, prostředek k mytí nádobí. Hlava pumpy průměr 30 mm.
Specifikace
- Stav: new
- Typ produktu:mýdlenky
- GTIN/EAN: 8595187111264
- Barva: chrom
Historie cen
Dostupné v dalších obchodech
Dostupnost: in_stock
Aktuální cena
Historické minimum
Zobrazit nabídku
Nimco Ostatní - Dávkovač dezinfekce nebo mýdla, vestavný, 350 ml, chrom UN 3031V-26