DW Home Signature Cigar Lounge vonná svíčka 262 g
339,00 CZK
-3%
Průměrná cena
info
Nízká
Vysoká
Průměrná cena
349,00 CZK
Historické minimum
312,00 CZK
Volatilita ceny
Popis produktu
DW Home Signature Cigar Lounge, 262 g, Vonné svíčky Vůně do bytu, Vůně dokáže během okamžiku změnit náladu i atmosféru prostoru. Vonná svíčka DW Home Signature Cigar Lounge provoní váš domov a vytvoří příjemné prostředí pro odpočinek i každodenní chvíle strávené o samotě či s blízkými. Hořící, tiše praskající plamen navíc dodá interiéru hřejivou a uklidňující atmosféru. Vlastnosti: hřejivá vůně dřevitá vůně čisté hoření Jak používat: Pro optimální hoření doporučejeme knot pravidelně zastřihávat na doporučenou délku. Nechte vždy svíčku hořet minimálně po tu dobu, než se roztaví celá horní vrstva. Předejdete tak vzniku nežádoucí prohlubně ve vosku.
Specifikace
- Stav: new
- Typ produktu:Vůně do bytu > Svíčky > Vonné svíčky
- GTIN/EAN: 2990145017590
- Pohlaví: unisex