Alter Ego Hydraday Šampon pro suché vlasy 950 ml
Popis produktu
79.95
Alter Ego Hydraday Šampon na vlasy suchých 950 ml
Alter Ego
Hydraday – 950 ml
Hydratační Šampon
Alter Ego
Hydraday
950 ml
Hydratační Šampon
Alter Ego Hydraday je intenzivně hydratační šampon pro suché vlasy. Okamžitě navrací pramínkům optimální úroveň hydratace a zároveň účinně zabraňuje krepatění pramenů. Jeho receptura je obohacena o látky, které vyživují a posilují vlasová vlákna. Šampon zanechává vlasy hedvábně hladké, hebké na dotek a plné lesku.
Hydratační Šampon Alter Ego:
- navrací vlasům optimální úroveň hydratace
- zabraňuje jejich přesušení
- zmírňuje podráždění pokožky hlavy
- odolává poškození vlasů
- vyhlazuje je
- zabraňuje krepatění pramenů
- dodává jim hebkost a lesk
Použití:
Šampon aplikujte na mokré vlasy a po několika minutách důkladně opláchněte.
EAN: 8008277327600
Specifikace
- Stav: new
- Typ produktu:Krása > Péče > Vlasy > Šampony
- GTIN/EAN: 08008277327600
Historie cen
Dostupné v dalších obchodech
Alter Ego Hydraday Šampon pro suché vlasy 950 ml
Dostupnost: in stock
Alterego Cureego Hydraday Kompletní Kúra Šampon, Kondicionér, Pěna, Léčba
Dostupnost: in stock
Alter Ego Cureego Hydraday Šampon Kondicionér 2x950 ML Treatment 150 ML
Dostupnost: in stock
Alter Ego Cureego Hydraday Kompletní Sada 6 Kosmetických Přípravků
Dostupnost: in stock
Alter Ego Cureego Hydraday Šampon 950 ml Treatment 150 ml
Dostupnost: in stock
Šampon Alter Ego Hydraday 950 ml, dodává lesk
Dostupnost: in stock
Alter Ego Cureego Hydraday Šampon 950 ml Pěna 200 Ml
Dostupnost: in stock
Alter Ego Cureego Hydraday Šampon Kondicionér 2x 950 ML
Dostupnost: in stock
Alter Ego Cureego Hydraday Šampon Kondicionér 2x 950 ML
Dostupnost: in stock
Alter Ego Cureego Hydraday Šampon 950 ml Treatment 150 ml
Dostupnost: in stock
Alterego Cureego Hydraday Kompletní Kúra Šampon, Kondicionér, Pěna, Léčba
Dostupnost: in stock