Smart televize Smart Tech 43FV10T1 / D-LED / 1920 x 1080 px / 43" (109 cm) / Full HD / černá Varianta: ivi8
🔥 Aktuálně nejnižší cena v historii!
Značka: smart tech
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: před 5 hodinami
Sledujeme od: Mar 31, 2026
Možnosti dopravy
Popis produktu
Smart televize Smart Tech 43FV10T1 / D-LED / 1920 x 1080 px / 43" (109 cm) / Full HD / černá Full HD TV od Smart Tech poskytuje konkurenceschopnou kvalitu obrazu v živějším pojetí. Smart Tech TV vás vezme do nové éry skutečného obrazu a vtáhne vás do každé filmové scény. Úzký design S novou generací technologie optického spojování lze rámy televizorů SmartTech zeštíhlit. Umožňují tak větší zobrazovací plochu při zachování elegantního a moderního designu. Vychutnáte si tak širší pozorovací úhly o 178 stupních a zažijete pohlcující zážitek ze sledování. S tloušťkou menší než 8 mm a novou generací technologie DLED přináší do vašeho domu zcela novou úroveň elegance a minimalismu. Design pro montáž na stěnu Připevněte si TV na zeď, aby dokonale zapadla do vašeho interiéru. Rozměry VESA činí 200 x 200 mm. Při umístění na skříň se může pyšnit kovovými a stabilními nožičkami. Full HD a D-LED Vychutnáte si Full HD displej pro ostrý a realistický obraz. Na Full HD televizoru je 2 miliony pixelů, což je 4krát více než v HD Ready. S technologií D-LED si vychutnáte obraz bez ohledu na jeho světlý a tmavý kontrast nebo jeho barevné podání. H.265 HEVC H.265 HEVC je pokročilý standard komprese videa, který nabízí mnohem lepší kvalitu obrazu při stejné přenosové rychlosti ve srovnání s běžným standardem H.264. Dolby Audio Nabízí úžasný zvuk s technologií Dolby Audio. Díky této technologii poskytuje televizor křišťálově čistý zvuk, dokonale srozumitelné dialogy, větší detaily a realistický prostorový zvuk, aby byly vaše oblíbené seriály a filmy ještě záživnější. S většími měniči reproduktorů, které povznášejí různé zvukové zážitky, včetně silnějších basů a ozvěny, mohou zesílit vaše akustické zážitky. Sdílení obsahu Vychutnejte si vaše fotky, videa i hudbu z vašeho mobilu, tabletu či notebooku přímo na obrazovce. Parametry Smart TV Technologie displeje D-LED Úhlopříčka obrazovky 43" (109 cm) Rozlišení displeje Full HD (1920 x 1080 px) Frekvence panelu 60 Hz Tuner DVB-T/T2/C/S/S2 MPEG-2 MPEG-4 H.265.Main @L5.1-1920*1080@60fps HbbTV Wi-Fi, Miracast Webové aplikace Netflix YouTube Prime Video Spotify App Store Deezer, Dazn Operační systém Linux 4.19 Zvuk Dolby Digital Plus Hudební výkon 16 W HDMI ARC HDMI 1.4 3x USB 2.0 2x CI+ slot 1.3 RF slot LAN (Ethernet) PVR záznam DLNA Energetická třída 2021 E Spotřeba v běžném režimu 42 kWh/1000 h Hotelový a rodičovský mód, teletext Rozměr pro uchycení (VESA) 200 x 200 mm Barva černá Rozměry výrobku - bez podstavce (Š x V x H) 97 x 56,4 x 7,4 cm Rozměry výrobku - s podstavcem (Š x V x H) 97 x 61,1 x 20,8 cm Hmotnost výrobku - s podstavcem 6,3 kg Rozměry balení (Š x V x H) 106 x 62,5 x 12,6 cm Hmotnost balení 8,3 kg Obsah balení Smart televize Smart Tech 43FV10T1 / D-LED / 1920 x 1080 px / 43" (109 cm) / Full HD / černá Dálkové ovládání