BLX24E/B58-H8E – Bezdrátový systém s mikrofonem B58 (518-542 MHz)
-0%
Nejnižší cena
info
Nízká Vysoká
🔥 Aktuálně nejnižší cena v historii!
Volatilita ceny 6d
Značka: shure
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: 2026-05-11 07:28:50
Sledujeme od: Apr 1, 2026
Popis produktu
Bezdrátový set - Shure BLX24E/B58
BLX4 je odolný přijímač bezdrátového systému, vybavený možností jednoduché konfigurace parametrů, intuitivním menu a mikroprocesorově řízeným vnitřním víceanténovým systémem. Systém QuickScan umožňuje rychlé skenování pásma a výběr optimální frekvence jediným stisknutím tlačítka funkce. Základna je vybavena výstupem XLR a 6,3 mm jackem, stejně jako dvoubarevným diodovým signalizátorem s displejem.
BLX2/B58 je ruční bezdrátový mikrofon spolupracující s přijímači řady BLX, vybavený mikrofonní kapslí BETA 58A, která zajišťuje čistý zvuk a vysokou spolehlivost. Vysílač poskytuje až 14 hodin nepřetržitého provozu na 2 baterie AA.
Charakteristické vlastnosti systému BLX:
- Spolupráce s jednokanálovými nebo dvoukanálovými přijímači a rakovými přijímači
- Napájení bateriemi AA
- Pracovní pásmo o šířce 24 MHz obsahuje 12 kompatibilních frekvencí za rozsah (v závislosti na regionu) Kupte si Shure BLX24/B58
Sada obsahuje:
- Stacionární přijímač BLX 4
- Ruční vysílač BLX 2/B58 s kapslí BETA 58A
- Držák na stativ
- 2 AA baterie
- Návod uživatele
- Odolné pouzdro s posuvníkem
Technické údaje:
- OBECNÉ
- Pracovní dosah 90 m při absenci překážek
- Frekvenční rozsah 50 – 15000 Hz
- Celkové harmonické zkreslení THD 0,5 % Koupit Shure BLX24/B58
- Rozsah dynamiky 100 dB
- Pracovní teplota -18°C – +57°C
- PŘIJÍMAČ BLX 4
- Výstupní impedance XLR (200 Ω)
- Výstup jack 6.35 mm (50 Ω)
- Výstupní úroveň pro tón 1 kHz XLR výstup: -27 dBV (44 mV RMS)
- Výstup jack 6,35 mm (50 Ω): -13 dBV (224 mV RMS)
- Citlivost RF -105 dBm pro 12 dB SINAD
- Potlačení zrcadlových signálů > 50 dB Koupit Shure BLX24/B58
- Rozměry (výška) x šířka x hloubka ) 40 x 188 x 103 mm
- Hmotnost 241 g
- Kryt odlitku ABS
- VYSÍLAČ BLX2/B58
- Zesílení 0 dB: -20 dBV max
- -10 dB: -10 dBV max
- Rozsah regulace zesílení 10 dB
- Výkon vysílače RF 10 mW
- Rozměry (délka x průměr) 224 x 53 mm
- Hmotnost 218 g
- Kryt odlitku ABS
- Napájení 2 x AA alkalické nebo akumulátor
- Doba provozu na baterie až 14 hodin (alkalické)
- BETA 58 A dynamická superkardioidní kapsle