Shure SLXD24E/B58-G59 Bezdrátový set Beta58 470-514 MHz
-0%
Nejnižší cena
info
Nízká Vysoká
🔥 Aktuálně nejnižší cena v historii!
Volatilita ceny 6d
Značka: shure
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: 2026-05-11 07:29:48
Sledujeme od: Apr 1, 2026
Popis produktu
SHURE SLXD24E/B58 – bezdrátový systém
(J53 562-606Mhz)
Specifikace:
Ruční vysílač s kapslí Beta®58A
- Transparentní 24bitový digitální zvuk
- Plný frekvenční rozsah od 20 Hz do 20 kHz (skutečný rozsah závisí na mikrofonu)
- Rozsah dynamiky 120 dB
- Digitální, prediktivní diferenciální systém antén
- Dosah činnosti 100 m (300 stop)
- Pásmo ladění 44 MHz (závisí na regionu)
- 32 současně pracujících kanálů na frekvenční pásmo (v závislosti na regionu)
- Až 12 kompatibilních systémů pro 8 MHz televizní kanál; (10 systémů pro 6 MHz televizní kanál)
- Snadné párování vysílačů a přijímačů pomocí infračerveného skenování a synchronizace
- Až 8 hodin provozu na 2 baterie AA.
- Odolná kovová konstrukce
Digitální bezdrátový přijímač
- Plný frekvenční rozsah od 20 Hz do 20 kHz (skutečné pásmo závisí na mikrofonu)
- Rozsah dynamiky 120 dB
- 32 současně dostupných kanálů na frekvenční pásmo (v závislosti na regionu)
- Až 12 kompatibilních systémů na pásmo TV 8 MHz; (10 systémů na pásmo 6 MHz)