Shure QLXD2/B58-K51 – ruční vysílač s kapslí Beta 58A
-0%
Nejnižší cena
info
Nízká Vysoká
🔥 Aktuálně nejnižší cena v historii!
Volatilita ceny 6d
Značka: shure
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: 2026-05-11 07:30:12
Sledujeme od: Apr 1, 2026
Popis produktu
Specifikace:
- Bezpečný bezdrátový přenos díky šifrování AES-256
- Více než 120 dB dynamiky umožňuje zapomenout na regulaci gainu ve vysílači
- Přepínatelný výstupní výkon (RF) vysílače – 1 nebo 10 mW
- Dvě alkalické baterie zajišťují až 9 hodin nepřetržitého provozu
- Vnější kontakty umožňují nabíjet celý vysílač v nabíječce typu dock.
- Podsvícený LCD displej umožňuje snadnou navigaci v menu.
- Dosah (v případě, kdy vysílač a přijímač mohou být „viditelné“) až 100 m
- Odolná kovová konstrukce
- Funkce blokování spínače a změny frekvence
- Frekvenční pásmo: G51 (470 - 534 MHz