Shure BLX2/BETA58-H8E bezdrátový mikrofon 518–542 MHz
-0%
Nejnižší cena
info
Nízká Vysoká
🔥 Aktuálně nejnižší cena v historii!
Volatilita ceny 6d
Značka: shure
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: 2026-05-11 07:29:48
Sledujeme od: Apr 1, 2026
Popis produktu
Shure BLX2/B58 Bezdrátový vysílač s vložkou BETA58
BETA 58A s ručním vysílačem BLX2 je precizně navržený a vyrobený dynamický vokální mikrofon, který je určen pro použití v profesionálních ozvučovacích systémech. 2 baterie AA (jsou součástí balení) zajišťují až 14 hodin nepřetržitého provozu. Dosah přenosu je 100 metrů.
- Vysílač do ruky (Handheld)
- LED kontrolka stavu napájení a stavu nabití baterie.
- Regulovatelná úroveň citlivosti
- Rychlé a snadné synchronizování přenosové frekvence.
- Baterie AA (jsou součástí balení) zajišťují až 14 hodin nepřetržitého provozu.
- Dosah přenosu je až 100 m (300 stop) (při přímé viditelnosti).
- Konstrukce s integrovanou mikrofonní kapslí
- Tlumič citlivosti 10 dB
- Lehká a odolná konstrukce.
- Barevné identifikační nástavce (prodávají se samostatně).
- Rozměry: 224 x 53 mm