Gaviscon Duo Efekt 500/213/325mg sus.1x250ml VI
Popis produktu
Gaviscon Duo Efekt rychle a účinně poskytuje úlevu od pálení žáhy a trávicích potíží. Využívá obsahu alginátu sodného a antacid hydrogenuhličitanu sodného a uhličitanu vápenatého a poskytuje dvojí úlevu:Neutralizuje přebytečnou žaludeční kyselinu a přináší úlevu od bolesti a žaludečních obtíží.Vytváří ochrannou bariéru nad obsahem žaludku, a tím tiší pocit pálení na hrudníku a brání stoupání žaludeční kyseliny nahoru jícnem do krku.Dávkování Před použitím řádně protřepejte.Dospělí včetně starších pacientů a děti věku 12 let a starší: 10 – 20 ml po jídle a večer před spaním, maximálně čtyřikrát denně.UpozorněníNepodávejte tento léčivý přípravek dětem mladším 12 let, výjimkou je podání na doporučení lékaře. Neužívejte tento přípravek během dvou hodin po užití jiných léků perorálně (ústy), protože by mohlo dojít k narušení jejich účinku. Tento lék můžete užívat i v případě, že jste těhotná, kojíte nebo plánujete otěhotnět. Trvání léčby by mělo být podobně jako v případě všech léků omezeno na co nejkratší možnou dobu. Jestliže příznaky trvají déle než 7 dnů, poraďte se se svým lékařem.SloženíLéčivými látkami jsou natrii alginas, natrii hydrogenocarbonas a calcii carbonas; 10 ml suspenze obsahuje natrii alginas 500 mg, natrii hydrogencarbonas 213 mg a calcii carbonas 325 mg.Pomocnými látkami jsou karbomer 974 P, methylparaben (E 218) a propylparaben (E 216), sodná sůl sacharinu, mátové aroma, hydroxid sodný a čištěná voda.,Gaviscon Duo Efekt rychle a účinně poskytuje úlevu od pálení žáhy a trávicích potíží. Využívá obsahu alginátu sodného a antacid hydrogenuhličitanu sodného a uhličitanu vápenatého a poskytuje dvojí úlevu:Neutralizuje přebytečnou žaludeční kyselinu a přináší úlevu od bolesti a žaludečních obtíží.Vytváří ochrannou bariéru nad obsahem žaludku, a tím tiší pocit pálení na hrudníku a brání stoupání žaludeční kyseliny nahoru jícnem do krku.Dávkování Před použitím řádně protřepejte.Dospělí včetně starších pacientů a děti věku 12 let a starší: 10 – 20 ml po jídle a večer před spaním, maximálně čtyřikrát denně.UpozorněníNepodávejte tento léčivý přípravek dětem mladším 12 let, výjimkou je podání na doporučení lékaře. Neužívejte tento přípravek během dvou hodin po užití jiných léků perorálně (ústy), protože by mohlo dojít k narušení jejich účinku. Tento lék můžete užívat i v případě, že jste těhotná, kojíte nebo plánujete otěhotnět. Trvání léčby by mělo být podobně jako v případě všech léků omezeno na co nejkratší možnou dobu. Jestliže příznaky trvají déle než 7 dnů, poraďte se se svým lékařem.SloženíLéčivými látkami jsou natrii alginas, natrii hydrogenocarbonas a calcii carbonas; 10 ml suspenze obsahuje natrii alginas 500 mg, natrii hydrogencarbonas 213 mg a calcii carbonas 325 mg.Pomocnými látkami jsou karbomer 974 P, methylparaben (E 218) a propylparaben (E 216), sodná sůl sacharinu, mátové aroma, hydroxid sodný a čištěná voda.
Specifikace
- Stav: new
- Typ produktu:Pálení žáhy a překyselení žaludku | Trávení a zažívání | Volně prodejné léky
- GTIN/EAN: 5900627118896
Historie cen
Dostupné v dalších obchodech
Gaviscon Duo Efekt 500/213/325mg sus.1x250ml VI
Dostupnost: in_stock
Gaviscon Duo Efekt perorální suspenze 250 ml
Dostupnost: in stock
Gaviscon Duo Efekt perorální suspenze 250 ml
Dostupnost: in stock