Baseus Usb C Hub 3x Usb/usb C Pd 100W/AUX/VGA/2x Hdmi/sd micro SD/RJ45
🔥 Aktuálně nejnižší cena v historii!
Značka: baseus
Dostupnost: in stock
Poslední aktualizace: 2026-05-11 07:29:47
Sledujeme od: Apr 19, 2026
Popis produktu
⭐⭐⭐⭐⭐
id: 74034
Baseus Metal Gleam 11v1 multifunkční USB HUB Typ C - 3x USB 3.2 Gen 1 5Gbps / USB Typ C PD 100W / 3,5 mm mini jack AUX / VGA Full HD 60Hz / 2x HDMI 4K 30Hz / čtečka karet TF a SD / RJ45 1Gbps šedá (CAHUB-CT0G)
Specifikace:
- Značka: Baseus
- Typ: Dokovací stanice (HUB)
- Materiál: hliník
- Vstup: USB typu C
- Napětí: 5 V/9 V/14,5 V/20 V/5 A
- HDMI konektor: 2x
- VGA konektor: 1x
- USB 3.0 konektor: 3x
- Zásuvka RJ45: 1x
- SD/TF port: 1x/1x
- 3.5 mm audio jack: 1x
- Rychlonabíjecí zásuvka: 1x
- Hmotnost: přibližně 127 g
- Rozměry: 48 x 17 x 162 (kabel 180) mm
Sada obsahuje:
- 1 x dokovací stanice (HUB)
Hlavní vlastnosti:
- Zajímavý design
- Zařízení 11 v 1
- Podpora rychlého nabíjení
- Ochrana před přehřátím
Zajímavý vzhled a rychlé nabíjení
Řada možností
Gadget Baseus vám umožní zcela svobodnou práci nebo zábavu. Vše díky portům a zásuvkám, kterých je až jedenáct. Pro hráče je častým problémem nedostatek konektoru RJ45 u nových notebooků – s HUBem od Baseus problém zmizí. Navíc je zde použita čtečka SD a TF karet. Velkou výhodou je také 3,5 mm audio konektor, který umožňuje připojení např. sluchátka.