LevnoBot.cz
Přidat obchod

CaddyTalk Minimi Laser Golf Rangefinder

CaddyTalk Minimi golfový dálkoměr je důkazem toho, že dobré věci skutečně přicházejí v malých baleních. S rozměry srovnatelnými s platební kartou a hmotností pouhých 132 gramů má minimalistický přístup, který zvyšuje jeho všestrannost, a přitom disponuje funkcemi, které vám pomohou rychle a přesně zamířit na vlajku.

Premium vzhled a pocit. Samozřejmě, není to těžký předmět, ale je zřejmě dobře vyrobený, a lepkavé texturované části na obou stranách znamenají, že si ho můžete pohodlně a pevně držet při používání. Pro golfisty s opravdu velkýma rukama to může zpočátku působit divně, ale podobně jako u GolfBuddy Laser Atom si brzy zvyknete na menší velikost.

Hlavní technologickou novinkou u Minimi je funkce Sklon, která má dvě jedinečné složky. První se nazývá Magický Sklon a aplikuje koncepci balistické trajektorie ke zvýšení přesnosti oproti běžným golfovým dálkoměrům se sklonem. Chápu to do určité míry - typický let míčku není symetrický, pokud byste na něj pohlíželi ze strany, vrchol bývá blíže k cíli, což znamená, že odpaly do kopce se ve skutečnosti hrají delší vzdálenosti, než když byste brali v úvahu pouze změnu sklonu. Vliv na skutečné vzdálenosti je poměrně minimální, ale jedná se o promyšlený přístup k potřebám golfisty.

Druhá složka je e-Sklon, která jde ještě dál a zohledňuje environmentální faktory - teplotu, nadmořskou výšku a vlhkost, což dělají i jiné modely, jako je Bushnell Pro X3 Laserové dálkoměry.

Tyto funkce jsou snadno přístupné a upravitelné pomocí tlačítka Mód. Co je skvělé, je to, že Minimi má na boku jednotky LED indikátorový pruh, který informuje vaše spoluhráče o jeho stavu. Pokud během používání bliká červeně, to znamená, že všechny funkce sklonu byly deaktivovány. Naopak, bude blikat zeleně, když je funkce sklonu zapnutá a zařízení není povoleno pro turnajovou hru.

Minimi je určitě mezi nejlepšími golfovými dálkoměry co se týče jednoduchosti použití. Snadno vám najde vlajku, a zobrazovací panel je křišťálově čistý. Držte tlačítko pro měření a funkce Hledání Pinu vám zobrazí nejkratší vzdálenost, což je skvělé, když je pozadí za vlajkou rušné. Navíc při nalezení vlajky dostanete příjemnou vibraci v ruce pro ujištění.

Zážitek z nabíjení je bezproblémový, používá se k tomu USB kabel (přiložený v krabici), a na displeji je ukazatel stavu baterie, který vás udržuje informované o úrovni baterie.

Abychom rozvinuli zmíněnou všestrannost - jeho malé rozměry znamenají, že ho můžete uložit do kapsy, i když je pravděpodobnější, že ho připnete k golfovému bagu pomocí dodávaného pouzdra s miniaturním karabinou. Musí se říci, že karabin je poměrně křehký, ale pouzdro samo o sobě je opravdu chytré, robustní a má magnetický skládací popruh, který dobře funguje a umožňuje snadný přístup, udržuje Minimi v bezpečí bez nutnosti používat zip pokaždé. Pouzdro má také smyčku pro opasek pro ty, kteří chtějí mít přístroj u sebe pro snadný přístup, ale pokud považují objemnou kapsu za příliš obtěžující nebo rušivou.