LevnoBot.cz
Přidat obchod

Laboratorní vybavení

Domovská stránka > Obchod a průmysl > Věda a laboratoře > Laboratorní vybavení

1375 CZK - 1375 CZK

Monokulární mikroskop využívající bateriově napájené osvětlení ze série Junior, který je vhodný pro děti starší 8 let a je dodáván s rozsáhlým sortimentem příslušenství včetně plastového kufříku a různých objektivů (7,5x, 15x, 30x), které umožňují zvětšení od 300x do 1200x. Další příslušenství zahrn
1084 CZK - 1084 CZK

Spolu s různými výběry mikroskopů nabízí společnost BRESSER také širokou škálu příslušenství. Objektivové čočky poskytují základ pro zvětšení. Jste schopni přímo ovlivnit kvalitu obrazu. Tento dodatečný objektiv je vhodný pro následující mikroskopy BRESSER BIORA ICD:ICD Biora (5802500)Biora ICD LL (
1211 CZK - 1211 CZK

Tento okulár WIDEFIELD 20x je kompatibilní s následujícími mikroskopy BRESSER:

Biora ICD
Researcher ICD Halogen
Researcher ICD LED / Akku
Advance ICD

BRESSER nabízí nejen mnoho různých mikroskopů, ale i mnoho příslušenství. Okuláry poskytují spolu s
1985 CZK - 1985 CZK

Rovinné polarizační zařízení umožňuje transformovat laboratorní mikroskop Levenhuk MED 1000 do podoby polarizačního výzkumného nástroje. Toto zařízení se skládá z polarizátoru a analyzátoru. Polarizátor se instaluje mezi světelný zdroj a vzorek; analyzátor se instaluje mezi plošinou a okulárem. Po i
1297 CZK - 1297 CZK

Lunární filtr Levenhuk 1,25"Tento filtr je nezbytným příslušenstvím pro dlouhodobá pozorování Měsíce. Měsíc ve fázi více než 80% je velmi jasný, takže vás může oslepit. Proto jej někdy nelze pozorovat detailně. Tento filtr snižuje jeho „svítivost“ a umožňuje pozorování i za úplňku.
Optický fi
712 CZK - 712 CZK

Optický filtr Levenhuk 1,25" č. 23A (světle červený)Tento filtr je nenahraditelný při studiu planet sluneční soustavy, zejména Marsu, Saturnu a Jupiteru. Je také vhodný pro denní pozorování Venuše a Merkuru za soumraku. Optický filtr Levenhuk 1,25" č. 23A (světle červený) zdůrazňuje jas ocasních pra
590 CZK - 590 CZK

Okulár Levenhuk Plössl 9 mm rozšiřuje možnosti jakéhokoliv hvězdářského dalekohledu. Tento univerzální okulár má zorné pole 50° a závit světelného filtru. Je vhodný pro pozorování planet sluneční soustavy a Měsíce i pro pozorování vzdálených vesmírných objektů. Příslušenství má nejběžnější průměr tu

899 CZK

Máte doma malého dobrodruha, který rád vše pozoruje a učí se něčemu novému? Pak ho zcela jistě potěšíte tímto víceúčelovým setem. Přístroj umí mnoho věcí – funguje jako mikroskop s led osvětlením, dalekohled, baterka, píšťalka, digitální hodiny i kompas. Zkrátka vše, co lze využít v přírodě a zažít tak skvělé dobrodružství při objevování nových věcí. Ideální edukativní hračka pro děti například pod stromeček nebo k narozeninám.


1746 CZK

Rovinné polarizační zařízení umožňuje transformovat laboratorní mikroskop Levenhuk MED 1000 do podoby polarizačního výzkumného nástroje. Toto zařízení se skládá z polarizátoru a analyzátoru. Polarizátor se instaluje mezi světelný zdroj a vzorek; analyzátor se instaluje mezi plošinou a okulárem. Po instalaci těchto nástrojů je možné provádět jakákoli pozorování v polarizovaném světle. Rovinné polarizační zařízení Levenhuk MED 1000 je vhodné pro provádění hematologického a histologického výzkumu, stejně jako při používání mikroskopu pro terénní výzkum v oblasti mikrobiologie, urologie, patologické anatomie a dalších vědních oborů. Země původu: Čína Typ: Polarizační zařízení

3330 CZK

Aby se při čištění s tryskacími systémy Kärcher se suchým ledem v procesu L2P nic neztratilo: Držák na víka lahví CO₂ pro rychlé a jednoduché připnutí k základně Home Base stroje.

6201 CZK

Speciálně navržená Y-šroubení umožňují připojení 2 hadic stlačeného vzduchu s malým průřezem přímo k zařízením pro otryskávání suchým ledem s inovativním procesem L2P. Snadno instalovatelné příslušenství vede ke zvýšení množství stlačeného vzduchu pro zásobování zařízení, a tím k přímému zvýšení čisticího výkonu.

1120 CZK

Užitečná ochrana proti stříkající vodě spolehlivě zadržuje nečistoty, které se odlupují při tryskání suchým ledem, a chrání uživatele. Jednoduše se připojí k trysce pro tryskání suchým ledem a díky své chytré konstrukci se snadno a rychle přizpůsobí velikosti použité trysky a čištěnému povrchu.

8121 CZK

Tento speciální adaptér umožňuje intenzivní čištění pomocí zařízení pro otryskávání suchým ledem L2P (Liquid-to-Pellet), a to i při použití lahví CO2. Zatímco ventily zbytkového tlaku omezují množství CO2 a mohou snížit čisticí výkon, adaptér zajišťuje, že do stroje vždy proudí potřebné množství CO2. Tím lze zvýšit čisticí výkon.

9921 CZK

Výkonnou a robustní plochou trysku z hliníku a nerezové oceli lze díky jejím kompaktním rozměrům použít prakticky ke všemu, např. k čištění průmyslových systémů, vstřikovacích forem nebo robotických sekaček. Nejenže snadno odstraňuje silné nečistoty, ale také dosahuje působivých výsledků v úzkých a těžko přístupných místech, např. v motorovém prostoru. Otočná tryska ve spouštěcí pistoli umožňuje také cílené abrazivní tryskání suchým ledem ploch a předmětů se složitou geometrií a z různých materiálů. Je vybavena rychlovýměnným systémem - pro rychlou, jednoduchou a pohodlnou manipulaci.

18121 CZK

Dlouhá plochá tryska Kärcher je ideální pro abrazivní aplikace při čištění součástek suchým ledem, vstřikovacích forem nebo dokonce robotických sekaček. Díky tomu lze snadno odstranit odolné inkrustace, barvy, oleje, maziva a saze. Plochá tryska je vyrobena z robustního hliníku a nerezové oceli, lze ji otáčet ve spouštěcí pistoli a díky inteligentnímu rychlovýměnnému systému se s ní velmi snadno manipuluje.

16971 CZK

Praktický vozík na lahve usnadňuje přepravu všech standardních lahví CO₂ do průměru 230 mm. Díky tomu je ideálním doplňkem tryskacích systémů Kärcher pro suché tryskání s procesem L2P.