LevnoBot.cz
Přidat obchod

Odličovače

Domovská stránka >

452 CZK - 452 CZK

Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky Bioderma se řadí pod čisticí gely, pěny a byl vytvořen speciálně pro ženy. Toto balení obsahuje 500 ml vámi vybraného produktu. Čištění a odlíčení pleti je zase o krok jednodušší!
674 CZK - 674 CZK

Académie Scientifique de Beauté Normal to Combination Skin, 150 ml, Čištění pleti pro ženy, Vlastnosti: dodává pleti hydrataci
503 CZK - 503 CZK

Jonzac Rehydrate, 500 ml, Čištění pleti pro ženy, Micelární voda Jonzac Rehydrate vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk. Vlastnosti: má osvěžující a zklidňující účinky účinně zbavuje pleť make-upu zklidňuje podráždění
514 CZK - 514 CZK

Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky SVR se řadí pod séra na oční okolí a byl vytvořen speciálně pro ženy. Toto balení obsahuje 15 ml vámi vybraného produktu. Čištění a odlíčení pleti je zase o krok jednodušší!
582 CZK - 582 CZK

M2 Beauté Facial Care, 150 ml, Odličovače pleti pro ženy, Odlíčení je zásadní krok péče o pleť, který byste neměli nikdy vynechat. Odličovač M2 Beauté Facial Care z obličeje efektivně odstraní veškerý make-up a vaši pleť zanechá hebkou, dokonale čistou a připravenou na další péči. Vlastnosti: účinně
549 CZK - 576 CZK

Bioderma Sensibio H2O, 850 ml, Čištění pleti pro ženy, Obohacená o drobné aktivní částečky, které na sebe při kontaktu s pletí vážou veškeré nečistoty a mastnotu, je micelární voda Bioderma Sensibio H2O. Díky těmto částečkám, tzv. micelám, zajišťuje voda důkladné odlíčení během pár minut a bez nutno
90 CZK - 90 CZK

Farmona Herbal Care Aloe Vera, 400 ml, Čištění pleti pro ženy, Obohacená o drobné aktivní částečky, které na sebe při kontaktu s pletí vážou veškeré nečistoty a mastnotu, je micelární voda Farmona Herbal Care Aloe Vera. Díky těmto částečkám, tzv. micelám, zajišťuje voda důkladné odlíčení během pár m
1033 CZK - 1033 CZK

Clarins Cleansing Essentials Normal To Dry Skin, Pleťové vody pro ženy, Vše pro krásně vypadající pleť v jednom balení. Kosmetická sada Clarins Cleansing Essentials Normal To Dry Skin obsahuje ne jeden, ale hned několik produktů, které pomůžou vytvořit nebo obohatit každodenní kosmetickou rutinu, a
724 CZK - 724 CZK

Clarins Cleansing Essentials Combination To Oily Skin, Mechanické peelingy pro ženy, Vše pro krásně vypadající pleť v jednom balení. Kosmetická sada Clarins Cleansing Essentials Combination To Oily Skin obsahuje ne jeden, ale hned několik produktů, které pomůžou vytvořit nebo obohatit každodenní kos
103 CZK - 103 CZK

Revuele Micellar Water Soothing, 400 ml, Čištění pleti pro ženy, Micelární voda Revuele Micellar Water vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk. Vlastnosti: účinně zbavuje pleť make-upu zklidňuje podráždění vyživuje pleť

575 CZK

Shiseido Generic Skincare Instant Eye and Lip Makeup Remover, 125 ml, Odličovače očí pro ženy, Pro odlíčení řasenek, očních linek, tužek či třeba stínů je zapotřebí používat speciální přípravky. Odličovač Shiseido Generic Skincare Instant Eye and Lip Makeup Remover z očního okolí efektivně odstraňuje veškerý make-up i nečistoty. Jeho šetrné složení je speciálně určené právě pro citlivou pleť v blízkosti očí a zaručuje její perfektní odlíčení bez podráždění. Vlastnosti: dokonale rozpouští i voděodolný make-up nezanechává na pleti mastný film hydratuje a zjemňuje pleť zanechává pleť svěží Jak používat: Před použitím důkladně protřepejte. Naneste na kosmetický vatový tampon, přiložte na zavřené oči a nechte chvilku působit. Jemně a bez tření odstraňte make-up a další nečistoty.

312 CZK

Uriage Hygiène Thermal Micellar Water - Sensitive Skin, 500 ml, Micelární vody pro ženy, Obohacená o drobné aktivní částečky, které na sebe při kontaktu s pletí vážou veškeré nečistoty a mastnotu, je micelární voda Uriage Hygiène Thermal Micellar Water - Sensitive Skin. Díky těmto částečkám, tzv. micelám, zajišťuje voda důkladné odlíčení během pár minut a bez nutnosti tlaku nebo dření pleti. Micely jsou natolik účinné, že si hravě poradí i s odolným make-upem. Vlastnosti: má osvěžující a zklidňující účinky lze použít pro odlíčení celého obličeje, očí i rtů brání přílišnému vysušování pleti Jak používat: Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním odličte a vyčistěte pleť.

910 CZK

Lancôme Eau Micellaire Douceur, 400 ml, Čištění pleti pro ženy, Pro odlíčení řasenek, očních linek, tužek či třeba stínů je zapotřebí používat speciální přípravky. Odličovač Lancôme Eau Micellaire Douceur z očního okolí efektivně odstraňuje veškerý make-up i nečistoty. Jeho šetrné složení je speciálně určené právě pro citlivou pleť v blízkosti očí a zaručuje její perfektní odlíčení bez podráždění. Vlastnosti: účinně zbavuje pleť make-upu zklidňuje podráždění regeneruje pleť Jak používat: Naneste na kosmetický vatový tampon a jemnými tahy odstraňte z pleti make-up a nečistoty.

197 CZK

Missha Ultra Hyalon, 30 ks, Odličovače pleti pro ženy, Přípravek k odlíčení Missha Ultra Hyalon vám zajistí perfektní a šetrné odstranění make-upu, a to i v oblastí očního okolí. Vlastnosti: účinně zbavuje pleť make-upu hydratuje a zjemňuje pleť zanechává pleť zcela čistou pleť je na dotek jemná a vláčná Jak používat: Vyjměte ubrousek a jemně jím z pleti setřete make-up i veškeré nečistoty. Po použití balení důkladně uzavřete, abyste zabránili vysychání ubrousků.

211 CZK

Physicians Formula The Perfect Matcha, 40 g, Čištění pleti pro ženy, Odličovací přípravek Physicians Formula The Perfect Matcha perfektně odstraňuje z tváře make-up i veškeré nečistoty a zanechá pleť hebkou a čistou. Vlastnosti: dokonale rozpouští i voděodolný make-up hydratuje a zjemňuje pleť předchází podráždění pleti působí regeneračně Složení: přípravek je hypoalergenní veganský produkt Jak používat: Naneste každé ráno a/nebo večer na navlhčený obličej a napěňte. Poté opláchněte.

316 CZK

Lancôme Bi-Facil, 75 ml, Odličovače očí pro ženy, Pro odlíčení řasenek, očních linek, tužek či třeba stínů je zapotřebí používat speciální přípravky. Odličovač Lancôme Bi-Facil z očního okolí efektivně odstraňuje veškerý make-up i nečistoty. Jeho šetrné složení je speciálně určené právě pro citlivou pleť v blízkosti očí a zaručuje její perfektní odlíčení bez podráždění. Vlastnosti: důkladně odličuje všechny typy očního make-upu hydratuje a zjemňuje pleť nezanechává na pleti mastný film Jak používat: Jemně a bez tření odstraňte make-up a další nečistoty.

28 CZK

La Chinata Olivita, 250 ml, Čištění pleti pro ženy, Micelární voda La Chinata Olivita vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk. Vlastnosti: má osvěžující a zklidňující účinky účinně zbavuje pleť make-upu dodává pleti hydrataci regeneruje pleť zanechává pleť rozjasněnou Jak používat: Naneste na kosmetický vatový tampon a jemnými tahy odstraňte z pleti make-up a nečistoty.

20 CZK

MartiDerm Essentials, 75 ml, Micelární vody pro ženy, Micelární voda MartiDerm Essentials vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk. Vlastnosti: odstraňuje i odolný make-up nezanechává na pleti mastný film brání přílišnému vysušování pleti udržuje pleť v rovnováze Jak používat: Naneste na kosmetický vatový tampon a jemnými tahy odstraňte z pleti make-up a nečistoty.

636 CZK

Kombucha Cleansing Treatment je pečující přípravek na čištění pleti obličeje na bázi kombuchy. Neoplachuje se. Čistí, odstraňuje líčení (dokonce i řasenku) a nečistoty z ovzduší i opalovací přípravky. Zároveň dodává přirozenému obrannému systému pokožky (tzv. mikrobiotě) prebiotický inulin, tak nezbytný pro zachování její rovnováhy. Obsahuje kombuchu – antioxidant, který zmenšuje póry a vyhlazuje a rozjasňuje pleť. Co je mikrobiota? Mikrobiota je ekosystém, který má každý z nás na povrchu pokožky a který tvoří její přirozenou ochranu. Neexistují dvě úplně stejné mikrobioty. Správně vyvážená mikrobiota se dokáže lépe bránit před agresivním dopadem vnějšího prostředí, a tak zajistit, aby si pleť zachovala svou krásu. Mikrobiota a pokožka žijí v úzké symbióze. Jinými slovy to znamená, že jsou na sobě závislé, nedokážou bez sebe přežít. Jakmile je pokožka vystavena znečištění a dalším stresovým faktorům, dostává se do nerovnováhy a její obranný systém slábne. Kožní bariéra ztrácí na odolnosti a oslabuje. To může vést k dehydrataci pokožky, která hrubne a póry jsou znatelnější. Typ pokožky Přípravek na čištění pleti s kombuchou je určen pro všechny typy pleti. Můžete ho aplikovat ráno i večer. Přínos - Čistí, odstraňuje líčení a nečistoty z ovzduší i opalovací přípravky - Dodává pokožce prebiotický inulin a chrání její rovnováhu - Projasňuje pleť - Snižuje viditelnost pórů a vyhlazuje strukturu pokožky *GOOD FOR YOUSložení obsahující minimálne 90% prírodních ingrediencí. **GOOD FOR A BETTER PLANET Ekologicky navržené obaly vyrobené z udržitelných surovin.

379 CZK

Collistar Cleansers Two-phase Make-up Removing Solution Eyes-Lips, 200 ml, Odličovače pleti pro ženy, Odlíčení je zásadní krok péče o pleť, který byste neměli nikdy vynechat. Odličovač Collistar Cleansers Two-phase Make-up Removing Solution Eyes-Lips z obličeje efektivně odstraní veškerý make-up a vaši pleť zanechá hebkou, dokonale čistou a připravenou na další péči. Vlastnosti: dokonale rozpouští i voděodolný make-up má osvěžující a zklidňující účinky zanechává pleť zcela čistou nepoškozuje přirozenou kožní bariéru Složení: bez alkoholu bez parfemace Jak používat: Naneste na kosmetický vatový tampon a jemnými tahy odstraňte z pleti make-up a nečistoty.