LevnoBot.cz
Přidat obchod

Přípravky proti vypadávání vlasů

Domovská stránka >

432 CZK - 432 CZK

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Vlasové kúry značky Nioxin z kolekce System 3 byly vytvořeny pro jemné vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 150 ml + 150 ml + 50 ml.
381 CZK - 381 CZK

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Vlasové kúry značky Nioxin z kolekce System 2 byly vytvořeny pro řídnoucí vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 150 ml + 150 ml + 40 ml.
851 CZK - 904 CZK

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Stylingové spreje značky Nioxin z kolekce 3D Intensive byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 100 ml.
581 CZK - 581 CZK

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Vlasové kúry značky Nioxin z kolekce System 6 byly vytvořeny pro vypadávající vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 150 ml + 150 ml + 40 ml.
249 CZK - 249 CZK

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Bezoplachová péče značky Lakmé z kolekce K.Therapy Active byly vytvořeny pro řídnoucí vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 125 ml.
273 CZK - 273 CZK

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Bezoplachová péče značky Kemon z kolekce Liding byly vytvořeny pro slabé vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 100 ml.
629 CZK - 629 CZK

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky System Professional z kolekce Balance byly vytvořeny pro citlivá pokožka hlavy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 200 ml.
2061 CZK - 2254 CZK

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Vlasové kúry značky Kérastase z kolekce Fusio-Dose byly vytvořeny pro řídnoucí vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 10 x 12 ml.
508 CZK - 866 CZK

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Nioxin z kolekce 3D Intensive byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 500 ml.
1020 CZK - 1240 CZK

Hydratační sérum pro suchou pokožku hlavy Nutritive Nutri-Supplement je nová generace ošetření pokožky hlavy: dávka základních živin pro výživu suchých vlasů od kořínků. Toto lehké tekuté složení se okamžitě vstřebává, hydratuje, poskytuje okamžitý pocit pohody a revitalizuje suchou pokožku hlavy.

605 CZK

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky System Professional z kolekce Balance byly vytvořeny pro citlivá pokožka hlavy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 200 ml.

894 CZK

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Bezoplachová péče značky Bumble And Bumble z kolekce BB byly vytvořeny pro vypadávající vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 125 ml.

1142 CZK

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Séra na vlasy značky Aveda z kolekce Invati Men byly vytvořeny pro vypadávající vlasy speciálně pro muže. Tento kadeřnický zázrak má objem 125 ml.

159 CZK

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Fanola z kolekce byly vytvořeny pro vypadávající vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 195 ml.

585 CZK

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Bezoplachová péče značky Phyto z kolekce byly vytvořeny pro slabé vlasy speciálně pro muže. Tento kadeřnický zázrak má objem 100 ml.

258 CZK

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Séra na vlasy značky Wella Professionals z kolekce SP byly vytvořeny pro vypadávající vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 100 ml.

995 CZK

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Vlasové kúry značky Redken z kolekce Cerafill byly vytvořeny pro slabé vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 10 x 6 ml.

1606 CZK

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Vlasové kúry značky Vichy z kolekce Dercos byly vytvořeny pro vypadávající vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem .

1005 CZK

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Stylingové spreje značky Nioxin z kolekce 3D Intensive byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 100 ml.

700 CZK

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Séra na vlasy značky Kemon z kolekce Actyva byly vytvořeny pro řídnoucí vlasy speciálně unisex. Tento kadeřnický zázrak má objem 100 ml.