LevnoBot.cz
Přidat obchod

Depilátory

Domovská stránka > Zdraví a krása > Osobní péče > Holení a péče o vzhled > Odstraňování chloupků > Depilátory

82 CZK - 82 CZK

Eveline Cosmetics Total Action, 200 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Eveline Cosmetics Total Action se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny pravidelným používáním snižuje celkové množství rostoucích chl
81 CZK - 81 CZK

Eveline Cosmetics Sensitive, 125 ml, Depilační krémy pro ženy, Přípravek Eveline Cosmetics Sensitive se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: snadno se používá má šetrné složení k citlivé pokožce vyživuje a hydratuje pokožku šetrně odstraňuje chloupky na d
68 CZK - 68 CZK

Eveline Cosmetics Smooth Epil, 175 ml, Depilační krémy pro ženy, Přípravek Eveline Cosmetics Smooth Epil se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: má šetrné složení k citlivé pokožce eliminuje zarůstání chloupků pravidelným používáním snižuje celkové množst
80 CZK - 80 CZK

Eveline Cosmetics Laser Precision, 125 ml, Depilační krémy pro ženy, Přípravek Eveline Cosmetics Laser Precision se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: pravidelným používáním snižuje celkové množství rostoucích chloupků vyživuje a hydratuje pokožku má še
81 CZK - 81 CZK

Bielenda Vanity Laser Expert, 100 ml, Depilační krémy pro ženy, Přípravek Bielenda Vanity Laser Expert se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: nové chloupky budou jemnější má dlouhotrvající efekt má šetrné složení k citlivé pokožce pravidelným používáním
61 CZK - 61 CZK

Eveline Cosmetics Just Epil, 125 ml, Depilace a epilace pro ženy, Jak používat: Naneste krém na pokožku a nechte působit. Opláchněte.
74 CZK - 74 CZK

Bielenda Vanity Sugar, 100 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Bielenda Vanity Sugar se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny vyživuje a hydratuje pokožku lze použít i pro krátké chloupky Jak používat: Nane
119 CZK - 119 CZK

Camomilla Schultz Chamomile, , Depilační krémy pro ženy, Vlastnosti: lze použít i pro krátké chloupky snadno se používá Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.
127 CZK - 127 CZK

Bielenda Vanity Sugar, 100 g, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Bielenda Vanity Sugar se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny účinkuje už od kořínků snadno se používá Jak používat: Naneste krém na pokožku a
85 CZK - 85 CZK

Eveline Cosmetics 99% Natural Aloe Vera, 125 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Eveline Cosmetics 99% Natural Aloe Vera se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: vyživuje a hydratuje pokožku má šetrné složení k citlivé pokožce snadno se používá šetr

85 CZK

Bielenda Vanity Soft Expert, 15 ml, Depilační krémy pro ženy, Chcete se zbavit nežádoucích chloupků na těle, ale nevyhovuje vám ani vosková epilace, ani klasické holení žiletkou? Přípravek Bielenda Vanity Soft Expert vám umožní rychlé, efektivní a bezbolestné odstranění chloupků a během depilace bude navíc chloupky změkčovat, takže i při dalším růstu budou celkově oslabené. Stačí s ním rovnoměrně pokrýt pokožku, počkat několik minut a pak špachtlí jednoduše setřít. Výsledkem bude dokonale hladká pokožka, kterou nebudete muset znovu depilovat či epilovat po delší dobu, než kdybyste se oholili žiletkou. Vlastnosti: lze použít i pro krátké chloupky má šetrné složení k citlivé pokožce eliminuje zarůstání chloupků má dlouhotrvající efekt pravidelným používáním snižuje celkové množství rostoucích chloupků nové chloupky budou jemnější Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

102 CZK

Bielenda Vanity Laser Expert, 100 ml, Depilační krémy pro ženy, Chcete se zbavit nežádoucích chloupků na těle, ale nevyhovuje vám ani vosková epilace, ani klasické holení žiletkou? Přípravek Bielenda Vanity Laser Expert vám umožní rychlé, efektivní a bezbolestné odstranění chloupků a během depilace bude navíc chloupky změkčovat, takže i při dalším růstu budou celkově oslabené. Stačí s ním rovnoměrně pokrýt pokožku, počkat několik minut a pak špachtlí jednoduše setřít. Výsledkem bude dokonale hladká pokožka, kterou nebudete muset znovu depilovat či epilovat po delší dobu, než kdybyste se oholili žiletkou. Vlastnosti: nové chloupky budou jemnější má dlouhotrvající efekt má šetrné složení k citlivé pokožce pravidelným používáním snižuje celkové množství rostoucích chloupků Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

69 CZK

Bielenda Vanity Soft Expert, 100 ml, Depilační krémy pro ženy, Chcete se zbavit nežádoucích chloupků na těle, ale nevyhovuje vám ani vosková epilace, ani klasické holení žiletkou? Přípravek Bielenda Vanity Soft Expert vám umožní rychlé, efektivní a bezbolestné odstranění chloupků a během depilace bude navíc chloupky změkčovat, takže i při dalším růstu budou celkově oslabené. Stačí s ním rovnoměrně pokrýt pokožku, počkat několik minut a pak špachtlí jednoduše setřít. Výsledkem bude dokonale hladká pokožka, kterou nebudete muset znovu depilovat či epilovat po delší dobu, než kdybyste se oholili žiletkou. Vlastnosti: šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny eliminuje zarůstání chloupků lze použít i pro krátké chloupky vyživuje a hydratuje pokožku pravidelným používáním snižuje celkové množství rostoucích chloupků Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

73 CZK

Bielenda Vanity Sugar, 100 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Bielenda Vanity Sugar se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny vyživuje a hydratuje pokožku lze použít i pro krátké chloupky Jak používat: Naneste krém na pokožku a nechte působit. Opláchněte.

140 CZK

Bielenda Vanity Sugar, 100 g, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Bielenda Vanity Sugar se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny účinkuje už od kořínků snadno se používá Jak používat: Naneste krém na pokožku a nechte působit. Opláchněte.

213 CZK

Wilkinson Sword Oh my Body! Hair Removal Cream, 1 ks, Kosmetické sady pro ženy, Chcete se zbavit nežádoucích chloupků na těle, ale nevyhovuje vám ani vosková epilace, ani klasické holení žiletkou? Přípravek Wilkinson Sword Oh my Body! Hair Removal Cream vám umožní rychlé, efektivní a bezbolestné odstranění chloupků a během depilace bude navíc chloupky změkčovat, takže i při dalším růstu budou celkově oslabené. Stačí s ním rovnoměrně pokrýt pokožku, počkat několik minut a pak špachtlí jednoduše setřít. Výsledkem bude dokonale hladká pokožka, kterou nebudete muset znovu depilovat či epilovat po delší dobu, než kdybyste se oholili žiletkou. Sada obsahuje: špachtlička na krém 1 ks depilační krém na nežádoucí ochlupení Vlastnosti: šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny eliminuje zarůstání chloupků pravidelným používáním snižuje celkové množství rostoucích chloupků snadno se používá Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

149 CZK

Bielenda Vanity Pro Express, 75 ml, Depilační krémy pro ženy, Přípravek Bielenda Vanity se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny účinkuje už od kořínků snadno se používá Jak používat: Naneste krém na pokožku a nechte působit. Postupujte dle přiloženého návodu. Opláchněte.

302 CZK

Veet Professional All Skin Types, 400 ks, Depilační krémy pro ženy, Chcete se zbavit nežádoucích chloupků na těle, ale nevyhovuje vám ani vosková epilace, ani klasické holení žiletkou? Přípravek Veet Professional All Skin Types vám umožní rychlé, efektivní a bezbolestné odstranění chloupků a během depilace bude navíc chloupky změkčovat, takže i při dalším růstu budou celkově oslabené. Stačí s ním rovnoměrně pokrýt pokožku, počkat několik minut a pak špachtlí jednoduše setřít. Výsledkem bude dokonale hladká pokožka, kterou nebudete muset znovu depilovat či epilovat po delší dobu, než kdybyste se oholili žiletkou. Vlastnosti: vyživuje a hydratuje pokožku snadno se používá šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

437 CZK

Sally Hansen Salon Wax Kit, 35 g, Epilační vosky pro ženy, Přípravek Sally Hansen Salon se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny pravidelným používáním snižuje celkové množství rostoucích chloupků účinkuje už od kořínků možné použít také na oblast bikin vhodné i pro citlivou pokožku Jak používat: Vosk rozehřívejte při nižší teplotě, dokud nedosáhne konzistence medu. Jedním tahem rozetřete na pokožce po směru růstu chloupků. Na konci vytvořte silnější okraj pro snadné strhnutí. Prudce strhněte po směru růstu chloupků. Používejte k odstranění chloupků z oblasti obličeje.

1265 CZK

Sally Hansen Extra Strength, 170 g, Epilační vosky pro ženy, I bez pravidelné návštěvy kosmetického salónu mohou být vaše nohy či jiné části těla neustále dokonale hladké. Epilační vosk Sally Hansen Extra Strength vás zbaví nežádoucích chloupků doslova jedním tahem, při kterém je vytrhne od kořínků. Zajistí tak, že vaše pokožka zůstane hladká a bez chloupků déle, než při odstranění oholením. Už žádné nežádoucí chloupky, ani starosti s častým holením! Vlastnosti: vhodné na nohy, podpaží i ruce možné použít také na oblast bikin pokožka vydrží hladká až několik týdnů Jak používat: Vosk před aplikací zahřejte podle přiloženého návodu. Rovnoměrně naneste na pokožku a poté strhněte i s chloupky.