LevnoBot.cz
Přidat obchod

Solária

Domovská stránka >


4490 CZK

Přenosné obličejové solárium s nízkou hmotností a stylovým designem, které si zamilujete na první pohled!. Užívejte si krásné opálení po celý rok s obličejovým soláriem Hapro Summerglow HB 175.  Toto přenosné obličejové solárium disponuje čtyřmi 15W trubicemi, které vám zajistí to nejkrásnější opálení v oblasti obličeje, krku a ramen. S hmotností pouhých 2,9 kg ho snadno sbalíte s sebou na cesty a opalování si můžete tak užít kdekoliv. K opalování budete samozřejmě potřebovat mimo jiné i ochranné brýle - ty najdete v balení zdarma a hned dvakrát! Hlídá za vás čas S mechanickým 60minutovým časovačem si snadno nastavíte dobu opalování, takže se již nemusíte bát případného spálení.  Zaznamená počet opalování Obličejové solárium dokáže díky uživatelské paměti sledovat a zaznamenávat počet jednotlivých opalování až u dvou osob.     Lze polohovat ve dvou úrovních Ať už stojíte či sedíte, poloha obličejového solária lze snadno upravit dle vašich potřeb. Klíčové vlastnosti: skladné domácí obličejové solárium opalovací plocha 27 x 21 cm  elegantní design možnost nastavení dvou pohol uživatelská paměť časovač s nastavením až 60 minut rozměry: 26 x 18 x 38 cm nevhodné pro osoby mladší 18 let určeno pro domácí použití kompatibilní trubice: Hapro Maxlight 15W 290 mm Technický popis: trubice (žárovky) 4 x 15W životnost trubic 500 hod reflektor leštěný plech výkon 75 W analogový časovač ano digitální časovač ne ochranné brýle 2 páry aroma ne audio/MP3 ne hmotnost 2,9 kg zdroj napájení síťový adaptér, 220/230V životnost opalovacích trubic 500 hodin (cca 4 - 5 let při běžném užívání)

54990 CZK

Luxusní solárium s jedinečným designem a infračerveným světlem pro regeneraci svalů, které si zamiluje opravdu každý!. Solárium Hapro Innergize HP 8580 je luxusní solárium s jedinečným designem a spoustou zajímavých funkcí. Kombinuje infračervené záření s jemným a vyváženým UV zářením. Díky vychytané konstrukci se v pohodlí své postele můžete slunit, kdy se vám zachce. Stačí ho několika rychlými pohyby jednoduše složit, nastavit vzdálenost od těla, přisunout k posteli a už jen relaxovat.  Po dokončení opalování ho opět během 10 vteřin jednoduše složíte a umístíte například pod postel, jelikož ve složeném stavu není o mnoho větší než sportovní taška. K opalování budete samozřejmě potřebovat mimo jiné i ochranné brýle - ty najdete v balení zdarma a hned dvakrát! Krásné opálení i uvolnění po fyzickém výkonu Infračervené záření zlepšuje krevní oběh, uvolňuje svaly, pomáhá při bolesti kloubů, odstraňuje stres a podporuje regeneraci po fyzické námaze. UV záření vám zajistí krásné opálení a spouští přirozenou tvorbu vitamínu D.  Udržte si správnou vzdálenost Vestavěný vysunovací metr pro určení vzdálenosti mezi vámi a soláriem vám pomůže zvolit optimální opalovací odstup dle doporučení v uživatelské příručce. Hlídá za vás čas a zaznamená počet opalování Díky digitálnímu časovači si snadno nastavíte dobu opalování, takže se již nemusíte bát případného spálení. Kromě toho dokáže díky uživatelské paměti sledovat a zaznamenávat počet jednotlivých opalování, takže budete mít solárium neustále pod kontrolou. Příjemná vůně Užijte si při opalování i svěžího vzduchu! Díky integrovanému osvěžovači si můžete solárium provonět, a to hned 3 různými vůněmi! Na výběr je Green Oasis (zelená oáza), Summer Blue (letní modř) nebo Orange Valley (pomerančové údolí). Klíčové vlastnosti: jednostranné domácí solárium elegantní jednolitý design snadná montáž i umístění digitální časovač integrovaný svinovací metr infračervené světlo + UV záření s možností vypnutí vysoce kvalitní opalovací žárovky funkce osvěžování vzduchu 2 páry ochranných brýlí součástí balení certifikace: EN 60335-1, EN 60335-2-27, EN 62233 nevhodné pro osoby mladší 18 let určeno pro domácí použití kompatibilní trubice: Hapro Maxlight HP 300W 104 mm Hapro Maxlight Halogeen 1100W Technický popis: trubice (žárovky) 2 x 300W - HPA + 2 x 1100W - IR životnost žárovek 800 hod reflektor parabolický výbojka pro opalování obličeje ne výkon 2,2 kW analogový časovač ne digitální časovač ano ochranné brýle 2 páry aroma ano audio/MP3 ne hmotnost 19,2 kg zdroj napájení síťový adaptér, 220/230V životnost opalovacích trubic 800 hodin (cca 4 - 5 let při běžném užívání)

3490 CZK

Přídavný ventilátor k soláriím řady JADE, díky kterému se pro vás stane opalování v soláriu ještě příjemnější!. Zpříjemněte si své relaxační chviliky v soláriu s ventilátorem Hapro Bodycooler, který vás příjemně ochladí během opalování a vy se tak budete cítit stále svěží a v pohodě! Ventilátor je určen pro solária Hapro řady JADE.

110590 CZK

Luxusní oboustranné solárium s jednoduchým ovládáním a možností příjemného ochlazení, které se díky svému špičkovému designu stane stylovým doplňkem i vaší domácnosti!. Solárium Hapro Onyx 26/5 C je luxusní oboustranné solárium, které se stane stylovým doplňkem každého interiéru. Kombinace vysoce kvalitních použitých materiálů a krásného designu s kulatými tvary bude zážitkem pro vaše oči! Solárium Hapro Onyx je ale i velmi praktické a jednoduché na ovládání. Na přehledném ovládacím panelu si můžete bez zbytečného zdržování nastavit intenzitu foukání, nebo opalování obličeje a už stačí jen stisknout start. K sestavení celého solária stačí dvěma osobám obvykle pouhých 10 minut. K opalování budete samozřejmě potřebovat mimo jiné i ochranné brýle, které najdete v balení zdarma a hned dvakrát! Opálení jako z dovolené u moře Integrovaný reflektor optimalizuje výkon 26 opalovacích žárovek a maximalizuje jejich účinnost při opalování. Vy se tak bezstarostně můžete pouze uvelebit, zavřít oči a relaxovat. Pro krásné opálení v oblasti obličeje je toto solárium vybaveno speciálními 5 žárovkami o 25W.  Svěží vánek Ochlazovací ventilátor lze zapnout nebo vypnout tlačítkem přímo uvnitř solária. Díky ventilačním otvorům po celé délce solária se budete při opalování cítit svěží a v pohodě! Klíčové vlastnosti: oboustranné domácí solárium elegantní jednolitý design snadná montáž i umístění opalování od hlavy k patě, včetně boků speciální funkce opalování obličeje digitální časovač vysoce kvalitní opalovací žárovky funkce ochlazování 2 páry ochranných brýlí součástí balení certifikace: EN 60335-1, EN 60335-2-27, EN 62233 nevhodné pro osoby mladší 18 let určeno pro domácí použití Technický popis: trubice (žárovky) 14 x 100W + 12 x 100W životnost trubic 650 hod reflektor leštěný plech výbojka pro opalování obličeje 5 x 25 W výkon 3,194 kW analogový časovač ne digitální časovač ano ochranné brýle 2 páry aroma ne audio/MP3 ne nosnost 120 kg hmotnost 128 kg zdroj napájení síťový adaptér, 220/230V životnost opalovacích trubic 650 hodin (cca 4 - 5 let při běžném užívání)

115590 CZK

Luxusní oboustranné solárium s jednoduchým ovládáním a možností příjemného ochlazení, které se díky svému špičkovému designu stane stylovým doplňkem i vaší domácnosti!. Solárium Hapro Onyx 26/1 C je luxusní oboustranné solárium, které dokáže být stylovým doplňkem každého interiéru. Kombinace vysoce kvalitních použitých materiálů a krásného designu s kulatými tvary bude zážitkem pro vaše oči! Solárium Hapro Onyx je ale i velmi praktické a jednoduché na ovládání. Na  přehledném ovládacím panelu si můžete bez zbytečného zdržování nastavit intenzitu foukání, nebo opalování obličeje a už stačí jen stisknout start. K sestavení celého solária stačí dvěma osobám obvykle pouhých 10 minut. K opalování budete samozřejmě potřebovat mimo jiné i ochranné brýle - ty najdete v balení zdarma a hned dvakrát! Opálení jako z dovolené u moře Integrovaný reflektor optimalizuje výkon 26 opalovacích žárovek a maximalizuje jejich účinnost při opalování. Vy se tak bezstarostně můžete pouze uvelebit, zavřít oči a relaxovat. Obličejová výbojka 1 x 400 W, kterou solárium disponuje, vám zajistí perfektní opálení i v oblasti obličeje.  Svěží vánek Ochlazovací ventilátor lze zapnout nebo vypnout tlačítkem přímo uvnitř solária. Díky ventilačním otvorům po celé délce solária se budete při opalování cítit svěží a v pohodě! Klíčové vlastnosti: oboustranné domácí solárium elegantní jednolitý design snadná montáž i umístění opalování od hlavy k patě, včetně boků speciální funkce opalování obličeje digitální časovač vysoce kvalitní opalovací žárovky funkce ochlazování 2 páry ochranných brýlí součástí balení certifikace: EN 60335-1, EN 60335-2-27, EN 62233 nevhodné pro osoby mladší 18 let určeno pro domácí použití kompatibilní trubice: Hapro Maxlight 80W 1500 mm Hapro Maxlight HP 400-600W D Flex 118 mm Technický popis: trubice (žárovky) 10 x 100W + 4 x 80W + 12 x 100W životnost žárovek 650 hod reflektor leštěný plech výbojka pro opalování obličeje ano 1 x 400W výkon 3,24 kW analogový časovač ne digitální časovač ano ochranné brýle 2 páry aroma ne audio/MP3 ne nosnost 120 kg hmotnost 131 kg zdroj napájení síťový adaptér, 220/230V životnost opalovacích trubic 650 hodin (cca 4 - 5 let při běžném užívání)

279 CZK

Vysoce kvalitní opalovací krém obohacený o bambucké máslo, kofein, a extrakt z ořechu, díky čemuž dosáhnete i vy krásného, okamžitého opálení!. Opalovací krém Tanny Maxx Super Black Very Dark určený do solária používá k dosažení okamžitého velmi hlubokého a dlouhotrvajícího opálení samoopalovací složku. Tento krém navíc obsahuje bambucké máslo, kofein a extrakt z ořechu. Opojná sladká ovocná vůně poskytuje komplexní péči o vaše smysly. Obsahuje: Aloe Vera - doplňuje pokožce potřebnou vlhkost Melanin - zajišťuje okamžitý opalovací efekt Plus Vitamíny - jsou komplexem UV aktivních vitamínů, které chrání Vaši pokožku před volnými radikály a tak podporují její pružnost Bambucké máslo - váže vodu, zvlhčuje vyhlazuje a chrání před škodlivými vlivy Kofein - zpevňuje vazivovou tkáň, odvodňuje a stimuluje odbourávání tuků Extrakt z ořechu - pro vláčnost a barvu pokožky  Všechny opalovací krémy od značky Tanny Maxx jsou: VEGANSKÉ - vyrobeny pouze z přírodních složek CRUELTY FREE - netestovány na zvířatech BEZPEČNÉ - testovány na fototoxické reakce Jak používat opalovací krémy do solárií: nanášejte před opalováním a to nejdéle 30 minut před opalováním rozetřete rovnoměrně na čistou pokožku pro dosažení nejlepších výsledků roztírejte pomalu a důkladně 

589 CZK

Kvalitní krém pro vnitřní i venkovní opalování s přídavkem přírodního bronzeru. Obsah přírodních složek a vitamínů, dodají vaší pokožce sametovou hebkost.. Opalovací krém Tanny Maxx Super Brown Nourishing Natural Dark + Natural Bronzer 250ml používá k dosažení okamžitého velmi hlubokého a dlouhotrvajícího opálení přírodní samoopalovací složku. Díky kombinaci přírodních ingrediencí a komplexních tyrosinů se vaše pokožka bude opalovat rychleji a zároveň důkladněji. Čistý mandlový olej a aloe vera udržují vaši pokožku sametově hebkou. Opojná mandlová vůně poskytuje komplexní péči o vaše smysly. Krém je určen jak pro vnitřní, tak i venkovní opalování. Všechny opalovací krémy od značky Tanny Maxx jsou: VEGANSKÉ - vyrobeny pouze z přírodních složek CRUELTY FREE - netestovány na zvířatech BEZPEČNÉ - testovány na fototoxické reakce Jak používat opalovací krémy do solárií: nanášejte před opalováním a to nejdéle 30 minut před opalováním rozetřete rovnoměrně na čistou pokožku pro dosažení nejlepších výsledků roztírejte pomalu a důkladně 

6689 CZK

Přenosné revoluční obličejové kolagenárium s nízkou hmotností. Dopřejte svému obličeji kvalitní péči, kterou si zaslouží!. Obličejové kolagenárium Hapro Seecret C25 je revoluční přístroj v péči o vaši pokožku. Kolagenárium, jak již z názvu vyplývá dokáže zvýšit produkci kolagenu ve vašem těle. S rostoucím věkem nám bohužel tělo přestává produkovat tolik kolagenu a elastinu, jako tomu bylo za mladých let. Úbytek těchto dvou látek vede ke zpomalení regenerace buněk, ochabnutí pokožky a tvorbě vrásek, které se s přibývajícím věkem prohlubují. Kolagenárium dokáže pomocí světla aktivovat v těle přirozený proces omlazení pokožky, zrychlit regeneraci kožních buněk a zásobovat pokožku důležitými živinami. Při pravidelném používání bude vaše pleť mnohem vyhlazenější a zdravější.  Toto přenosné obličejové kolagenárium disponuje čtyřmi 15W trubicemi Seecret®, které vám zajistí proniknutí kolagenového světla do hlubších vrstev pokožky. S hmotností pouhých 2,9 kg ho snadno sbalíte s sebou na cesty a můžete tak svému tělu dopřávat přísun kolagenu kdekoliv. V balení najdete dva páry ochranných brýlí. Hlídá za vás čas S mechanickým 60minutovým časovačem si snadno nastavíte dobu kolagenování, takže budete mít přesně pod kontrolou délku ošetření.   Zaznamená počet kolagenování Obličejové kolagenárium dokáže díky uživatelské paměti sledovat a zaznamenávat počet jednotlivých kolagenování až u dvou osob.     Lze polohovat ve dvou úrovních Ať už stojíte či sedíte, poloha obličejového kolagenária lze snadno upravit dle vašich potřeb. Klíčové vlastnosti: skladné domácí obličejové kolagenárium pomáhá zvýšit tvorbu kolagenu a elastinu v těle nespočet pozitivních účinků na organismus elegantní design možnost nastavení dvou poloh uživatelská paměť pro dvě osoby časovač s nastavením až 60 minut rozměry: 26 x 18 x 38 cm nevhodné pro osoby mladší 18 let určeno pro domácí použití při užívání kolagenária nepoužívejte žádné kosmetické prostředky, pleť by měla být čistá Technický popis: trubice (žárovky) 4 x 15W-R životnost trubic 500 hod (cca 4 - 5 let) reflektor leštěný plech funkční plocha 27 x 21 cm  výkon 75 W analogový časovač ano digitální časovač ne ochranné brýle 2 páry aroma ne audio/MP3 ne hmotnost 2,9 kg zdroj napájení síťový adaptér, 220/230V

669 CZK

Vysoce koncentrované kolagenové sérum. Extra péče o vaši pleť. Přírodní opalovací elixír s podporou tvorby melaninu.. Kolagenové sérum Tanny Maxx XCollagen Booster je vysoce koncentrované hybridní sérum, které dodá vaší pokožce extra péči. Stačí přidat pouze jednu kapku do jakéhokoliv krému či kosmetického přípravku a uvidíte zázraky. Inovativní hysilk hyaluronan poskytuje pokožce velmi silný účinek proti stárnutí a má tu výhodu, že dokáže obnovovat hladinu vlhkosti v pokožce. Čistý jojobový olej a aloe vera udržují vaši pokožku sametově hebkou. Mimo poskytnutí výživného kolagenu, funguje XCollagen Booster jako přírodní opalovací elixír, který podporuje tvorbu melaninu, díky čemuž získáte mnohem krásnější a intenzivnější opálení.    Obsahuje: Aloe Vera - doplňuje pokožce potřebnou vlhkost Jojobový olej - vyhlazuje pokožku a chrání ji Hyaluronan - omlazuje pokožku a pomáhá v ní zadržovat vlhkost Elastin - pleti dodává odolnost a pružnost  Všechny produkty od značky Tanny Maxx jsou: VEGANSKÉ - vyrobeny pouze z přírodních složek CRUELTY FREE - netestovány na zvířatech BEZPEČNÉ - testovány na fototoxické reakce OCEAN FRIENDLY CORAL FRIENDLY Použití: přidejte jednu kapku do vaší oblíbené kosmetiky (lze používat i samostatně) rozetřete rovnoměrně na čistou pokožku pro dosažení nejlepších výsledků roztírejte pomalu a důkladně  používejte pravidelně každé 2 - 3 dny

279 CZK

Kvalitní krém bez samoopalovací složky s vysokým obsahem přírodních látek a vitamínů, které dodávají pokožce potřebné živiny a pokožka je tak více elastická. Extrakt z ořechu vám zajistí krásné hnědé opálení!. Opalovací krém Tanny Maxx Super Black Tanning zintenzivňuje přirozený proces opálení bez samoopalovací složky, dodává pokožce cenné minerály, které buňky v pokožce potřebují pro perfektní opálení. Tento krém navíc obsahuje bambucké máslo, kofein a extrakt z ořechu. Opojná sladká ovocná vůně poskytuje komplexní péči o vaše smysly.  Obsahuje: Aloe Vera - doplňuje pokožce potřebnou vlhkost Melanin - zajišťuje okamžitý opalovací efekt Plus Vitamíny - jsou komplexem UV aktivních vitamínů, které chrání Vaši pokožku před volnými radikály a tak podporují její pružnost Bambucké máslo - váže vodu, zvlhčuje vyhlazuje a chrání před škodlivými vlivy Kofein - zpevňuje vazivovou tkáň, odvodňuje a stimuluje odbourávání tuků Extrakt z ořechu - pro vláčnost a barvu pokožky  Všechny opalovací krémy od značky Tanny Maxx jsou: VEGANSKÉ - vyrobeny pouze z přírodních složek CRUELTY FREE - netestovány na zvířatech BEZPEČNÉ - testovány na fototoxické reakce Jak používat opalovací krémy do solárií: nanášejte před opalováním a to nejdéle 30 minut před opalováním rozetřete rovnoměrně na čistou pokožku pro dosažení nejlepších výsledků roztírejte pomalu a důkladně