LevnoBot.cz
Přidat obchod

Věnce a girlandy

Domovská stránka >


25 CZK

Slaměný věnec. Rozměry: průměr 10 cm, tloušťka 2 cm. Barva: žluto - hnědá. Materiál: sláma.

218 CZK

Věnec vhodný k dekorování je 2.Jakosti. Věnec má místy popraskané a podřené proutky. Věnec má průměr 30 cm, výšku 10 cm. Materiál: přírodní.

495 CZK

Krásný dekorační věnec. Rozměry: průměr 32 cm, tloušťka 7 cm. Barva: kombinace hnědá, zelená. Materiál: přírodní, polystyrén.

90 CZK

Krásný proutěný věnec, který je vhodný k dalšímu aranžování a navíc ho můžete využít celoročně. Rozměry: průměr 20 cm, tloušťka 5 cm. Barva: šedá. Materiál: proutí.

123 CZK

Věnec z běleného proutí. Rozměry: průměr 20 cm. Barva: bílá. Materiál: proutí.

203 CZK

Věnec z běleného proutí. Rozměry: průměr 30 cm. Barva: bílá. Materiál: proutí.

84 CZK

Věnec z neloupaného proutí. Rozměry: průměr 20 cm. Barva: tmavě hnědá. Materiál: proutí.

216 CZK

Věnec z vařeného proutí. Rozměry: průměr 30 cm. Barva: světle hnědá. Materiál: proutí.

381 CZK

Dekorativní umělý věnec Hawaj Léto 35 x 35 x 8 cm Dekorativní umělý věnec Hawaj Léto je zářivou ozdobou pro váš domov. Tento věnec je výjimečný svým velmi detailním designem, který váš domov zútulní a navodí tu pravou atmosféru. S rozměry 35 x 35 x 8 cm má dostatečnou velikost, aby se stal výraznou součástí vaší výzdoby. Jeho živé barvy okamžitě připomínají přírodu. Tento věnec je ideální na stůl, dveře nebo kamkoliv, kde chcete zlepšit atmosféru vašeho domova. Každý detail na tomto umělém věnci je pečlivě zpracován, aby vytvořil dojem živého a autentického květinového aranžmá. - Rozměr: 35 x 35 x 8 cm - Součástí dekorativní bílé ozdoby

521 CZK

Dekorativní umělý věnec Hawaj Citrusy 50 x 50 x 9 cm Dekorativní umělý věnec Hawaj Citrusy je zářivou ozdobou pro váš domov. Tento věnec je výjimečný svým velmi detailním designem, který váš domov zútulní a navodí tu pravou atmosféru. S rozměry 50 x 50 x 9 cm má dostatečnou velikost, aby se stal výraznou součástí vaší výzdoby. Jeho živé barvy okamžitě připomínají přírodu. Tento věnec je ideální na stůl, dveře nebo kamkoliv, kde chcete zlepšit atmosféru vašeho domova. Každý detail na tomto umělém věnci je pečlivě zpracován, aby vytvořil dojem živého a autentického květinového aranžmá. - Rozměr: 50 x 50 x 9 cm - Součástí dekorativní cistrusy