LevnoBot.cz
Přidat obchod

Žehličky a žehlicí systémy

Domovská stránka > Dům a zahrada > Domácí spotřebiče > Prací zařízení > Žehličky a žehlicí systémy

2819 CZK - 2819 CZK

Dokonale, rychle a šetrně vyžehlené prádlo je nyní opravdu na dosah. Parní žehlička EasyFinish od Kärcher díky lehkému keramickému povrchu klouže jemně po látce, a to bez jakékoliv námahy. Tlak páry je přitom velmi účinný, a proto se čas strávený u žehlicího prkna snižuje o příjemných 50 %. Parní že

7321 CZK  6% 

Žehlicí prkno AB 1000 vám usnadní život. 7tupňové výškové přizpůsobení zajišťuje maximální pohodlí při práci a s funkcí vydouvání, která vytváří vzduchový polštář, pak dosáhnete skutečně hladkého povrchu bez nedokonalostí. Usnadní vám práci s obtížně žehlitelnými textiliemi, zabraňuje jejich přehýbání a umožňuje i žehlení ve více vrstvách. Ke skutečně precizním výsledkům přispívá také funkce aktivního odsávání páry. Díky němu látka nikdy neklouže po prkně a prádlo je dokonale suché a vyhlazené.

970 CZK

Komfortní potah na žehlicí prkno AB 1000 významně zdokonalí vaše žehlení. Je vyrobeno z bavlny a molitanu, což umožňuje snadnější propustnost páry hluboko do prádla. Výsledkem je mnohem snadnější žehlení bez nedokonalostí v podobě přežehlených skladů. Maximálního efektu dosáhnete v kombinaci s parními žehličkami Kärcher.