LevnoBot.cz
Přidat obchod

Klenoty

Domovská stránka > Oblečení a doplňky > Klenoty

468 CZK - 468 CZK

Tento ohromující náhrdelník kombinuje klasický elegantní styl jednoduchého perlového řetízku s odvážným doplňkem Urban Classics: kostky s písmeny se slovem Fu*k seřazené na integrovaném zavíracím špendlíku. Náhrdelník je dlouhý 41 centimetrů a je vyroben ze železa a ABS.
469 CZK - 469 CZK

Tento vícevrstvý náhrdelník Urban Classics, vyrobený s propracovaným designem a vybavený dvěma přívěsky, jistě ví, jak potěšit. Na vnějším a nejdelším řetízku je připevněn velký a objemný přívěsek ve tvaru lví hlavy, zatímco prostřední řetízek nabízí menší kruhový amulet. Vnitřní a nejkratší řetízek
599 CZK - 599 CZK

Tento náhrdelník Urban Classics se skládá ze dvou plochých spojených řetízků různých délek. Charakteristiky klasického řetízku Figaro mu daly jméno: po třech pravidelně spojených řetězech následuje jeden delší. Náhrdelník lze snadno nosit k různým outfitům a je proto oblíbeným společníkem.
1899 CZK - 1899 CZK

Módní dámské hodinky jsou vyrobeny z nerezové oceli. Na ciferníku má zirkonový ornament. Voděodolný model. Upevněné pomocí západky. Značka Giorgio & Dario se zaměřuje na vysoce kvalitní produkty, takže s tímto modelem budete jistě spokojeni! Tyto hodinky jsou skvělým doplňkem mnoha stylů! Rozhodně b
1299 CZK - 1299 CZK

Hodinky Ernest jsou vybaveny originálním náramkem s bižuterním charakterem. V kombinaci s bílým ciferníkem vypadají hodinky na dámském zápěstí velmi působivě. Model je velmi elegantní a stylový.
Nabídka zahrnuje pouze hodinky , bez přísad viditelných na fotografii.
2311 CZK - 2311 CZK

Anne Klein Analogové hodinky AK/1408BYBY
1407 CZK - 1487 CZK

Vaši Nový Společník pro Zdraví a Fitness Xiaomi Smart Band 7 NFC Vítejte ve světě nejmodernějšího zdraví a fitness sledování s Xiaomi Smart Band 7 NFC Tento chytrý náramek je vybavený širokou paletou funkcí, které vám pomohou zlepšit vaše zdraví a dosáhnout fitness cílů. Pojďme se blíže podívat na t
401 CZK - 401 CZK

Stylový dámský korálkový náramek s Tyrkysem a srdíčkem od české značky Vuch. Jen málokterá barva dokáže zazářit tak jako tyrkysová. A i vy s ní zazáříte. Ozdobte si zápěstí náramkem s tyrkysovými korálky a užívejte si obdivné pohledy okolí.
Náramek je sestaven z kvalitních korálků z Tyrkysu a
1809 CZK - 1809 CZK

Krabička na šperky Pandora nemusí být součástí balení. Certifikát Pandora není součástí balení. Doporučujeme pořídit si větší náramek, než je obvod vašeho zápěstí. Po navlečení korálků by vám byl náramek malý! Například pokud máte obvod 17 cm, pořiďte si raději náramek s obvodem 19 cm.
301 CZK - 301 CZK

Ke šperku doporučujeme dokoupit dárkovou krabičku z naší nabídky.

19 CZK

SmartWatch je přístroj, který vyžaduje telefon s konkrétní aplikací, aby mohl být uveden do provozu a mohl přenášet a zaznamenávat změřené údaje do aplikace a následně takto získané údaje vyhodnocovat/porovnávat.

19 CZK

SmartWatch je přístroj, který vyžaduje telefon s konkrétní aplikací, aby mohl být uveden do provozu a mohl přenášet a zaznamenávat změřené údaje do aplikace a následně takto získané údaje vyhodnocovat/porovnávat.