LevnoBot.cz
Přidat obchod

Odpadní nádoby

Domovská stránka > Dům a zahrada > Potřeby pro domácnosti > Odpadní nádoby

49 CZK - 49 CZK

Pytle 70L do odpadkových košů se zatahovací páskou s aroma vánku moře (8 ks)
Zavazovací pytle na odpadky v roli. S vůní vánku moře.
Použití pro bezdotykový koš: 
Helpmation ORIGINAL 30 litrů (DZT 30-1) 
Helpmation ORIGINAL 42 litrů (DZT 42-1)- ne až na zem koše 
Help
2423 CZK - 2423 CZK

Nakupte Odpadkový koš 5 l Blomus SONO - tmavě šedý už za 2350 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Blomus si zamilujete i vy.
2609 CZK - 2609 CZK

Bezdotykový koš Lamart sensor 58 L - LT8045
Vyrobeno z nerezové oceli
100% bezdotykový provoz (sníží výskyt bakterií)
Provoz s využitím systému fotoelektrické techniky
Splňuje podmínky do provozů na čistotu a hygienu
Senzorické otevírání koše
Provoz koše na
840 CZK - 840 CZK

Nakupte Odpadkový koš 3 l Blomus TUBO - asfaltový už za 815 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Blomus si zamilujete i vy.
8815 CZK - 8815 CZK

Bezdotykový odpadkový koš Simplehuman RECTANGULAR 58L DUAL - ST2036
Záruka 5 let
100% bezdotykový provoz sníží výskyt bakterií
Prodloužená záruka v délce 5 let
Koš vyroben z matné nerez oceli
FingerPrint proof ochrana proti otisku prstů
Tiché otevírání a zav
902 CZK - 902 CZK

Nakupte Odpadkový koš Umbra WOODROW - béžový už za 875 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Umbra si zamilujete i vy.
851 CZK - 851 CZK

Nakupte Koš na odpadky s víkem Umbra TOUCH - černý už za 825 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Umbra si zamilujete i vy.
851 CZK - 851 CZK

Nakupte Koš na odpadky s víkem Umbra TOUCH - bílý už za 825 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Umbra si zamilujete i vy.
851 CZK - 851 CZK

Nakupte Koš na odpadky s víkem Umbra TOUCH - šedý už za 825 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Umbra si zamilujete i vy.
902 CZK - 902 CZK

Nakupte Odpadkový koš 28 cm Umbra WOODROW - zelený už za 875 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Umbra si zamilujete i vy.

1890 CZK

ROCKFORD je velmi praktický, designový odpadkový koš.Je vyroben z odolného plastu, je odolný vůči nepřízni počasí a UV záření.Inovativní dvojité víko umožňuje těsné uzavření koše a speciálně navržený, zasouvatelný podnos usnadňuje jeho čištění.Barva:šedáMateriál:plastRozměry:šířka: 41 cm hloubka: 41 cmvýška: 87 cmobjem: 125 lHmotnost: 10 kg,ROCKFORD je velmi praktický, designový odpadkový koš.Je vyroben z odolného plastu, je odolný vůči nepřízni počasí a UV záření.Inovativní dvojité víko umožňuje těsné uzavření koše a speciálně navržený, zasouvatelný podnos usnadňuje jeho čištění.Barva:šedáMateriál:plastRozměry:šířka: 41 cm hloubka: 41 cmvýška: 87 cmobjem: 125 lHmotnost: 10 kg

1790 CZK

BALTIMORE je velmi praktický, designový odpadkový koš. Je vyroben z odolného plastu, je odolný vůči nepřízni počasí a UV záření. Inovativní dvojité víko umožňuje těsné uzavření koše a speciálně navržený, zasouvatelný podnos usnadňuje jeho čištění.Barva:černá Materiál:plast Rozměry:šířka: 41 cm hloubka: 41 cmvýška: 87 cm  objem: 125 lHmotnost: 10 kg,BALTIMORE je velmi praktický, designový odpadkový koš. Je vyroben z odolného plastu, je odolný vůči nepřízni počasí a UV záření. Inovativní dvojité víko umožňuje těsné uzavření koše a speciálně navržený, zasouvatelný podnos usnadňuje jeho čištění.Barva:černá Materiál:plast Rozměry:šířka: 41 cm hloubka: 41 cmvýška: 87 cm  objem: 125 lHmotnost: 10 kg

1290 CZK

RECYKLAČNÍ KOŠ NA TŘÍDĚNÍ ODPADU Recyklační koš na třídění odpadu s horním otvíráním je praktickým a efektivním řešením pro každou domácnost, která dbá na správné třídbění odpadu. Díky pohodlné manipulaci s odpadovými pytle o objemu 110 l, které jsou snadno přístupné díky přednímu otevírání, je tento recyklační koš ideálním společníkem pro udržení pořádku a čistoty ve vaší domácnosti. PŘEDNÍ OTEVÍRÁNÍ Jednou z hlavních výhod tohoto recyklačního koše je přední otevírání, které umožňuje snadnou manipulaci s odpadovými pytle. Nemusíte se obávat nepříjemného vytahování těžkých pytlů shora; místo toho můžete pytle jednoduše vysunout a vyměnit, což výrazně zjednodušuje celý proces třídění odpadu. Tento recyklační koš je navržen tak, aby pojmul dva odpadové pytle o objemu 110 l, což z něj činí ideální řešení pro domácnosti, které produkují větší množství odpadu. Díky této kapacitě můžete efektivně třídit různé typy odpadu a přispívat k ochraně životního prostředí. SNADNÁ ÚDRŽBA A ODOLNÁ KONSTRUKCE Recyklační koš je vyroben z odolných materiálů, které jsou snadno udržovatelné a zajišťují dlouhou životnost produktu. Jeho šedá barva se snadno zapadne do různých interiérů a zároveň udržuje estetický vzhled vaší domácnosti. TECHNICKÉ PARAMETRY Barva:šedáMateriál:plastRozměry:šířka: 68 cmhloubka: 39 cmvýška: 85 cmObjem:2 x 110 LHmotnost:6 kg MONTÁŽ Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.,RECYKLAČNÍ KOŠ NA TŘÍDĚNÍ ODPADU Recyklační koš na třídění odpadu s horním otvíráním je praktickým a efektivním řešením pro každou domácnost, která dbá na správné třídbění odpadu. Díky pohodlné manipulaci s odpadovými pytle o objemu 110 l, které jsou snadno přístupné díky přednímu otevírání, je tento recyklační koš ideálním společníkem pro udržení pořádku a čistoty ve vaší domácnosti. PŘEDNÍ OTEVÍRÁNÍ Jednou z hlavních výhod tohoto recyklačního koše je přední otevírání, které umožňuje snadnou manipulaci s odpadovými pytle. Nemusíte se obávat nepříjemného vytahování těžkých pytlů shora; místo toho můžete pytle jednoduše vysunout a vyměnit, což výrazně zjednodušuje celý proces třídění odpadu. Tento recyklační koš je navržen tak, aby pojmul dva odpadové pytle o objemu 110 l, což z něj činí ideální řešení pro domácnosti, které produkují větší množství odpadu. Díky této kapacitě můžete efektivně třídit různé typy odpadu a přispívat k ochraně životního prostředí. SNADNÁ ÚDRŽBA A ODOLNÁ KONSTRUKCE Recyklační koš je vyroben z odolných materiálů, které jsou snadno udržovatelné a zajišťují dlouhou životnost produktu. Jeho šedá barva se snadno zapadne do různých interiérů a zároveň udržuje estetický vzhled vaší domácnosti. TECHNICKÉ PARAMETRY Barva:šedáMateriál:plastRozměry:šířka: 68 cmhloubka: 39 cmvýška: 85 cmObjem:2 x 110 LHmotnost:6 kg MONTÁŽ Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.

851 CZK

Nakupte Odpadkový koš s víkem Umbra Step - bílý už za 825 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Umbra si zamilujete i vy.

851 CZK

Nakupte Koš na odpadky s víkem Umbra TOUCH - černý už za 825 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Umbra si zamilujete i vy.

851 CZK

Nakupte Koš na odpadky s víkem Umbra TOUCH - bílý už za 825 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Umbra si zamilujete i vy.

851 CZK

Nakupte Koš na odpadky s víkem Umbra TOUCH - šedý už za 825 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Umbra si zamilujete i vy.

1728 CZK

Bezdotykový koš HiMAXX Elegance II 48L Bezdotykové senzorové odpadkové koše HiMAXX s infračerveným senzorem jsou navrženy pro jednodušší a hygienické používání. Při přiložení ruky nebo objektu 15-20 cm nad infračervený senzor koše, se víko automaticky otevře ve zlomku vteřiny a po vhození odpadu se víko automaticky zavře. Odpadkové koše HiMAXX Bin tak dokáží velice efektivně snížit výskyt bakterií např. ve vaší domácnosti či kanceláři. Senzorové koše HiMAXX Bin Vám nabídnou optimální hygienické řešení pro rychlé, čisté a účinné likvidování odpadků. Výhody: 100% bezdotykový provoz (sníží výskyt bakterií) Možnost manuálního otevření víka tlačítkem, nebo rukou Logika zabezpečená čipem HiMAXX Pojistný kruh k zajištění odpadkového pytle, rychlá výměna pytle Nádoba z kvalitní nerezové oceli Provoz koše na baterie - výdrž jedné sady baterií min. 6 měsíců Podporuje připojení externího napájecího adaptéru (není součástí balení) Nově obsahují koše HiMAXX Elegance patronu s aktivním uhlím pro snížení zápachu z odpadků Vnitřní plastová nádoba: ne Technická specifikace: Model: Elegance II 48L Barva: leštěný nerez / černá Materiál: nerezová ocel Objem koše: 48 litrů Výška: 68 cm (s otevřeným víkem 91 cm) Šířka: 36,5 cm Hloubka: 32 cm Napájení: 4 x 1,5 V baterie typu C Možnost napájení adaptérem: ano (není součást balení) Obsah balení: 1x Bezdotykový odpadkový koš HiMAXX Elegance II 48L 1x Návod k použití

1629 CZK

Odpadkový koš na kompostovatelný odpad, kartáčovaná ocel, CW1645 Záruka 5 let 100% bezdotykový provoz sníží výskyt bakterií Prodloužená záruka v délce 5 let Koš vyroben z matné nerez oceli FingerPrint proof ochrana proti otisku prstů Tiché otevírání a zavírání víka Jednoduchá výměna odpadkového pytle Elegantní design Představení košů Simplehuman Jednoduché kompostování Koš na organický odpad z kuchyně je primárně určený k připevnění na klasické odpadkové koše Simplehuman, aby třídění bioodpadu bylo co nejefektivnější. Taktéž jej ale můžete volně položit přímo na kuchyňskou linku. Stále připravený Díky magnetckému doku, který je součástí balení, koš na bioodpad oddělíte a postavíte na kuchyňskou linku. během příparvy jídla tak máte nádobu stále po ruce.   Není magnetický, je magnetický Magnetický základna drží koš na kuchyňský bioodpad pevně na místě a je-li potřeba, udržuje víko v otevřené pozici pro pohodlné loupání zeleniny či ovoce. Hygienické skladování Víko opatřené měkkým těsněním umožňuje organickému odpadu dýchat a zárověň zabraňuje úniku nepříjemných pachů (z banánových slupek atd.) Těsnění také brání vniknutí a množení škůdců jako sou octomilky. Snadné vynášení i údržba Odnímatelné víko umožňuje snadné vyjmutí vnitřní plastvé nádoby, která se díky svému hladkému povrchu jednoduše vyprazd%nuje a oplachuje. Antibakteriální a bezotisková povrchová úprava Povrch je ošetřený nano technologií s příměsí stříbra, která chrání nerezovou ocel před otisky prstů a choroboplodnými zárodky (viry, bakteriemi). Koš zůstává ještě dlouho jako nový. Sáčky vytvořené na míru vašemu koši Kompostovatelné odpadkové pytle s označením „Z“ jsou přímo určeny pro koše Simplehuman na organický odpad. Dokonale padnou do vnitřní nádoby a nevytvářejí ošklivý převis. Díky certifikátu o biologické rozložitelnosti lze pytle kompostovat spolu s bioodpadem. Balení obsahuje 30 náhradních „Z“ pytlů o objemu 4 litry. Volitelné umístění  Koš na kuchňský bioodpad lze diskrétně umístit také na vnitřní stranu dvířek u kuchyňské linky nebo na zeď. V tomto případě je ale nutné dokoupit držík na přivrtání, který není součástí balení. Samotný koš se na držák připevňuje přes magnetickou základnu, lze ho tedy jednoduše kdykoli odejmout a přemístit podle potřeby.   Technická specifikace: Model: Odpadkový koš na kompostovatelný odpad, kartáčovaná ocel, CW1645 Barva: nerezová ocel  Materiál: ocel / plast Objem: 4 litry Výška: 21,5 cm (s otevřeným víkem 36 cm) Šířka: 24,5 cm Hloubka: 14,5 cm Kompatibilní s odpadkovými sáčky typu: Z Obsah balení: 1x Simplehuman koš na bioodpad 4L - CW1645 1x Balení náhradních sáčků  1x Uživatelský CZ manuál 

1790 CZK

Odpadkový koš na kompostovatelný odpad, matná černá ocel, CW1647 Záruka 5 let 100% bezdotykový provoz sníží výskyt bakterií Prodloužená záruka v délce 5 let Koš vyroben z matné nerez oceli FingerPrint proof ochrana proti otisku prstů Tiché otevírání a zavírání víka Jednoduchá výměna odpadkového pytle Elegantní design Představení košů Simplehuman Jednoduché kompostování Koš na organický odpad z kuchyně je primárně určený k připevnění na klasické odpadkové koše Simplehuman, aby třídění bioodpadu bylo co nejefektivnější. Taktéž jej ale můžete volně položit přímo na kuchyňskou linku. Stále připravený Díky magnetckému doku, který je součástí balení, koš na bioodpad oddělíte a postavíte na kuchyňskou linku. během příparvy jídla tak máte nádobu stále po ruce.   Není magnetický, je magnetický Magnetický základna drží koš na kuchyňský bioodpad pevně na místě a je-li potřeba, udržuje víko v otevřené pozici pro pohodlné loupání zeleniny či ovoce. Hygienické skladování Víko opatřené měkkým těsněním umožňuje organickému odpadu dýchat a zárověň zabraňuje úniku nepříjemných pachů (z banánových slupek atd.) Těsnění také brání vniknutí a množení škůdců jako sou octomilky. Snadné vynášení i údržba Odnímatelné víko umožňuje snadné vyjmutí vnitřní plastvé nádoby, která se díky svému hladkému povrchu jednoduše vyprazd%nuje a oplachuje. Antibakteriální a bezotisková povrchová úprava Povrch je ošetřený nano technologií s příměsí stříbra, která chrání nerezovou ocel před otisky prstů a choroboplodnými zárodky (viry, bakteriemi). Koš zůstává ještě dlouho jako nový. Sáčky vytvořené na míru vašemu koši Kompostovatelné odpadkové pytle s označením „Z“ jsou přímo určeny pro koše Simplehuman na organický odpad. Dokonale padnou do vnitřní nádoby a nevytvářejí ošklivý převis. Díky certifikátu o biologické rozložitelnosti lze pytle kompostovat spolu s bioodpadem. Balení obsahuje 30 náhradních „Z“ pytlů o objemu 4 litry. Volitelné umístění  Koš na kuchňský bioodpad lze diskrétně umístit také na vnitřní stranu dvířek u kuchyňské linky nebo na zeď. V tomto případě je ale nutné dokoupit držík na přivrtání, který není součástí balení. Samotný koš se na držák připevňuje přes magnetickou základnu, lze ho tedy jednoduše kdykoli odejmout a přemístit podle potřeby.   Technická specifikace: Model: Odpadkový koš na kompostovatelný odpad, matná černá ocel, CW1647 Barva: matná černá  Materiál: ocel / plast Objem: 4 litry Výška: 21,5 cm (s otevřeným víkem 36 cm) Šířka: 24,5 cm Hloubka: 14,5 cm Kompatibilní s odpadkovými sáčky typu: Z Obsah balení: 1x Simplehuman koš na bioodpad 4L - CW1647 1x Balení náhradních sáčků  1x Uživatelský CZ manuál