LevnoBot.cz
Přidat obchod

Hrábě

Domovská stránka > Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Zahradničení > Zahradnické nářadí > Hrábě

505 CZK - 602 CZK

Nastavitelné plastové hrábě GARDENA combisystem jsou ideální pro shrabávání listí, posekané trávy, travní plsti a jiných zahradních odpadů. Vzdálenost mezi pružnými plastovými zuby lze snadno změnit, abyste mohli s pomocí pracovní šířky od 35 až do 52 cm shrabávat jemné nebo hrubé nečistoty. Nastavi
487 CZK - 487 CZK

Střední hrábě jsou vhodné pro práci na menších plochách a shrabování trávníku kolem stromů nebo pod keři. Robustní pružné prsty, speciálně navržené pro hrabání na nerovném povrchu či na půdě s kořeny. Násada Solid je univerzální - lze na ni nasadit více typů čepelí hrábí Solid. Šířka: 41,5 cm, délka

249 CZK  8% 

Pozinkové hrábě určené k urovnání půdy. Průměr pro násadu je 28mm.

109 CZK

Pozinkové hrábě určené k urovnání půdy. Průměr pro násadu je 28mm.

479 CZK

Široké pozinkové hrábě se záběrem 70cm. Průměr pro násadu je 28mm.

379 CZK  8% 

Pozinkové hrábě se 16 hroty. Průměr pro násadu je 28mm.

479 CZK

16 dřevěných zubů, pracovní šířka: 530 mm, násada: 1600 x 25 mm, FSC® 100%

349 CZK

Zenová zahrada v miniaturním provedení představuje skvělý druh relaxace. A nemusíte být ani žádní nároční zahrádkáři. Zenová zahrada se aranžuje v přenosném boxu. Základními prvky jsou oblázky a písek. Svou zenovou zahrádku si každý může naaranžovat podle toho, jak se mu zlíbí. Výsledný design je jen na vás. Zenová neboli suchá zahrada se perfektně hodí na balkón i do interiéru. Důraz je kladen na jednoduchost. S pomocí miniaturních hrabiček a přírodních doplňků si můžete vytvořit krásný doplněk. A načerpat životní klid. 


540 CZK

GARDENA vějířové hrábě Natureline se skvěle hodí k hrabání listí, travních odřezků a jiných zahradních odpadů. Pevné hroty, vyrobené z vysoce kvalitního plastu, umožňují snadnou manipulaci s nástrojem a práci šetrnou k trávníku. Ručně lakovaná násada z bukového dřeva (certifikováno FSC©) zajišťuje pevné spojení s vějířovými hráběmi - bez viklání, bez deformace.

540 CZK

GARDENA hrábě Natureline jsou určeny k hrabání různých zahradních odpadů, vyrovnávání záhonků a kultivaci půdy. Hrábě mají pracovní šířku 36 cm (14 hrotů); hroty jsou vyrobeny z kvalitní oceli, aby vydržely velkou zátěž a umožňovaly efektivní práci. Ručně lakovaná násada z bukového dřeva (certifikováno FSC©) zajišťuje pevné spojení s hráběmi - bez viklání, bez deformace.

499 CZK

Střední hrábě jsou vhodné pro práci na menších plochách a shrabování trávníku kolem stromů nebo pod keři. Robustní pružné prsty, speciálně navržené pro hrabání na nerovném povrchu či na půdě s kořeny. Násada Solid je univerzální - lze na ni nasadit více typů čepelí hrábí Solid. Šířka: 41,5 cm, délka: 172 cm.

699 CZK

Dřevěné hrábě s rozsahem 55cm a dlouhou násadnou.