LevnoBot.cz
Přidat obchod

Hobby magnety a lepení

Domovská stránka > Umění a zábava > Hobby, hudba a výtvarné umění > Řemesla a koníčky > Materiál pro umění a řemesla > Hobby magnety a lepení

255 CZK - 541 CZK

Detoa Divadlo Červená Karkulka Magnetické pohádkové divadlo určené dětem od 3 let s klasickou pohádkou Červená Karkulka. Detoa je jedním z posledních výrobců českých dřevěných hraček nejen v naší republice, ale i v Evropě. Přednosti: zdravotní nezávadnost ruční zpracování, originalita prově
681 CZK - 845 CZK

Naučné puzzle, školní pomůcka a společenská hra v jednom! Cílem je naučit vnímat dítě naši republiku jako stát, který je plný zajímavostí. Současně se zde dítě naučí rozčlenit naši republiku do jednotlivých okresů a určit jejich hlavní města. Na podkladové desce jsou rovněž zakresleny řeky a pohoří.
322 CZK - 390 CZK

Studo Wood Magnetky písmena 52ks  Dřevěná písmenka čekají jako milé magnetky na děti od 3 let, až si s nimi budou chtít hrát. Mohou je přikládat jak na magnetickou tabuli, tak dospělákům v kuchyni na lednici. Jsou dodávány v praktické dřevěné krabičce.  Obsah balení: 52 magnetek Vyberte si pr
272 CZK - 278 CZK

Konící s barevnými přehozy se stali námětem pro hru s magnetickými dílky. Holky a kluci postaví koníka do stojánku a vyberou z doplňků, které mají připraveny. Osedlají ho sedlem, uzdou, ozdobí ho copánky v hřívě v ocase a vyberou mu deku. Také mohou využít zářivá křídla. Tyto dílky mohou děti varia
41 CZK - 41 CZK

Vyrobeno z 60 % obnovitelných zdrojů Krystalicky čistá hmota pro dokonalé neviditelné lepení Na všechny druhy papíru, včetně kartonu a fotopapíru Obsahuje glycerin pro jemné lepení Vzduchotěsný uzávěr pro dlouhou životnost Lepí trvale za 60 ...
33 CZK - 58 CZK

Lepící tyčinka obsahuje glycerin a má čistou a plynulou aplikaci. Díky vzduchotěsnému uzávěru má dlouhou životnost. Je vhodná na všechny druhy papíru. Není toxická, neobsahue kyseliny ani rozpouštědla. Lepí rychle a odolně již po 60 vteřinách.
33 CZK - 48 CZK

Obsahuje glycerin pro jemné lepení Čistá a hladká aplikace Vzduchotěsný uzávěr pro dlouhou životnost Lepí všechny druhy papíru Lepí trvale za 60 sekund Neobsahuje rozpouštědla, kyseliny, netoxická Vyrobeno v ČR
24 CZK - 28 CZK

Barevná lepící tyčinka, která po zaschnutí zprůhlední. Tyčinka je vhodná na všechny druhy papíru. Má dlouhou životnost díky vzduchotěsnému uzávěru. Tyčinka obsahuje glycerin. Je netoxická, neobsahuje rozpouštědla ani kdyseliny. Lepí rychle a trvale.
19 CZK - 22 CZK

Tyčinkové lepidlo Herkules 15 g. V barevném motivu, vhodné do školy. Univerzální tyčinka ke základnímu lepení. Proti vysychání tyčinka obsahuje nasazovací uzávěr. Funguje na principu výsuvné lepící části pro jednoduchou manipulaci. Vhodné na papír, karton, textilie a další savé materiály.
59 CZK - 77 CZK

Obsahuje glycerin pro jemné lepení Čistá a hladká aplikace Vzduchotěsný uzávěr pro dlouhou životnost Lepí všechny druhy papíru Lepí trvale za 60 sekund Neobsahuje rozpouštědla, kyseliny, netoxická Vyrobeno v ČR

40 CZK

Lepicí páska Invisible. Šířka pásky je 18 mm. Délka pásky je 20 m. Má antireflexní matný povrch. Na lepenku se dá psát. Má vysokou přilnavost. Vyrobena z vysoce kvalitního extra silného polypropylenového filmu. Netrhá se, odděluje se od role v jednom kuse. Je odolná vůči světlu, nežloutne.

30 CZK

Tekuté lepidlo Hercules 30 g. Obsahuje sušinu min. 30%. Doba zasychání je 15 minut. Je potřeba chránit proti mrazu. Vhodné na: papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály, fotografie, slepování dřevěného nábytku, kožených výstelek obuvi apod.

60 CZK

Tekuté lepidlo Hercules 130 g. Obsahuje sušinu min. 30%. Doba zasychání je 15 minut. Je potřeba chránit proti mrazu. Vhodné na: papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály, fotografie, slepování dřevěného nábytku, kožených výstelek obuvi apod.

56 CZK

Lepicí páska Invisible. V balení je i odvíječ lepenky. Šířka pásky je 12 mm. Délka pásky je 20 m. Má antireflexní matný povrch. Na lepenku se dá psát. Má vysokou přilnavost. Vyrobena z vysoce kvalitního extra silného polypropylenového filmu. Netrhá se, odděluje se od role v jednom kuse. Je odolná vůči světlu, nežloutne.

47 CZK

Tyčinkové lepidlo Extra, 36 g. Má nové, extra silné složení na bázi PVP. Používání je velice ekonomické. Lepidlo je zcela netoxické. Neobsahuje rozpouštědla. Odolné proti mrazu. Je vhodné na papír, karton a textilie. Po aplikaci rychle zasychá.

27 CZK

Tyčinkové lepidlo Extra, 15 g. Má nové, extra silné složení na bázi PVP. Používání je velice ekonomické. Lepidlo je zcela netoxické. Neobsahuje rozpouštědla. Odolné proti mrazu. Je vhodné na papír, karton a textilie. Po aplikaci rychle zasychá.

29 CZK

Tyčinkové lepidlo Magic, 15 g. Má nové, extra silné složení na bázi PVP. Lepidlo zanechává krátkodobou barevnou stopu, která postupně mizí. Díky tomu můžete sledovat, kde bylo lepidlo aplikováno. Používání je velice ekonomické. Lepidlo je zcela netoxické. Neobsahuje rozpouštědla. Odolné proti mrazu. Je vhodné na papír, karton a textilie. Po aplikaci rychle zasychá.

27 CZK

Tyčinkové lepidlo Extra, 15 g. Balené v plastovém obalu. Má nové, extra silné složení na bázi PVP. Používání je velice ekonomické. Lepidlo je zcela netoxické. Neobsahuje rozpouštědla. Odolné proti mrazu. Je vhodné na papír, karton a textilie. Po aplikaci rychle zasychá.

37 CZK

Tyčinkové lepidlo Extra, 21 g, zabalené v plastovém obalu. Má nové, extra silné složení na bázi PVP. Používání je velice ekonomické. Lepidlo je zcela netoxické. Neobsahuje rozpouštědla. Odolné proti mrazu. Je vhodné na papír, karton a textilie. Po aplikaci rychle zasychá.

63 CZK

Lepicí páska Crystal. V balení je i odvíječ lepenky. Šířka pásky je 12 mm. Délka pásky je 25 m. Páska vyniká vysokou transparentností a lepivostí. Vyrobena z vysoce kvalitního extra silného polypropylenového filmu. Netrhá se, odděluje se v jednom kuse. Odolná vůči světlu, nežloutne.