LevnoBot.cz
Přidat obchod

Pořádací složky

Domovská stránka >

68 CZK - 68 CZK

Box na sešity, knihy a další školní pomůcky ve formátu A5. Boxy jsou laminované, lesklé s gumou.
77 CZK - 77 CZK

Laminované boxy na sešity jsou opatřeny vnitřními klopami, díky kterým dokumenty nevypadnou a pevné gumičky je udrží zavřené. Desky jsou k dispozici ve formátech A4 a A5, aby všechny sešity a školní dokumenty zůstaly pěkně rovné.
107 CZK - 107 CZK

Box na sešity, knihy a další školní pomůcky. Box je laminovaný, lesklý, s gumičkou. Klopy pro snadnější uzavření.
71 CZK - 71 CZK

Box na sešity, knihy a další školní pomůcky. Box je laminovaný, lesklý, s gumičkou.
50 CZK - 50 CZK

Desky na číslice Charm. Mají fialovou barvu s potiskem květinek. Desky jsou v rozměru A4. Vyrobeny z kvalitního PVC. Jsou zcela zdravotně nezávadné, bez obsahu ftalátů. Dají se také lehce omýt.
130 CZK - 130 CZK

Desky na školní sešity v tmavých tónech s obrázkem hasičského vozu na přední straně.
80 CZK - 80 CZK

Vhodná pomůcka pro prvňáčky na zařazení písmenek z abecedy. Vyrobeno z kvalitního polypropylenu - bez ftalátů, zdravotně nezávadné. Formát desek je A4, lehce omyvatelný.
77 CZK - 77 CZK

Box na sešity, knihy a další školní pomůcky. Box je laminovaný, lesklý, s gumičkou.
70 CZK - 70 CZK

Vhodná pomůcka pro prvňáčky na zařazení číslic. Vyrobeno z kvalitního polypropylenu - bez ftalátů, zdravotně nezávadné. Rozměry: 25 x 18 cm.
77 CZK - 77 CZK

Desky na sešity A4 Cartoons Desky na sešity či jiné školní pomůcky ve formátu A4. Desky mají šedou barvu a potisk malých příšerek. Uvnitř desek jsou klopy, které brání vypadnutí sešitů a jiných papírů. Jsou laminované a opatřené gumou, která udrží desky pevně zavřené.

79 CZK

Desky na číslice City Express. Mají modrou barvu a jsou s potiskem rychlíku. Desky jsou v rozměru A4. Vyrobeny z kvalitního PVC. Jsou zcela zdravotně nezávadné, bez obsahu ftalátů. Dají se také lehce omýt.

199 CZK

Desky na sešity A4 Teribear Desky mají černou barvu s potiskem medvídka TERIBEAR. Desky jsou vhodné na ochranu školních sešitů. Mají vnitřní klopu, díky které sešity nevypadnou. Jsou zajištěné gumičkou. Mají formát A4.

78 CZK

Desky Matt Classic s kapsami – modré. Desky mají 30 kapes na papíry. Ty jsou k deskám bezpečně svařeny. Pro ukládání papírů velikosti A4. Vyrobeny z vysoce kvalitního plastu. Povrch má tzv. pískovou texturu. Díky této textuře na deskách nejsou vidět otisky prstů a malé škrábance.

59 CZK

Desky na číslice Wild horse. Mají hnědou barvu s potiskem divokého koně. Desky jsou v rozměru A4. Vyrobeny z kvalitního PVC. Jsou zcela zdravotně nezávadné, bez obsahu ftalátů. Dají se také lehce omýt.

80 CZK

Desky na číslice. Desky mají motiv koně. Vhodné pro prvňáčky do školy.

80 CZK

Desky na číslice. Desky mají motiv trucku. Vhodné pro prvňáčky do školy.

80 CZK

Desky na číslice. Desky mají motiv motýlů. Vhodné pro prvňáčky do školy.

80 CZK

Desky na písmena. Desky jsou s motivem T-Rexe. Vhodné pro prvňáčky do školy.

80 CZK

Desky na písmena. Desky jsou s motivem trucku. Vhodné pro prvňáčky do školy.

80 CZK

Desky na písmena. Desky jsou s motivem motýlů. Vhodné pro prvňáčky do školy.