LevnoBot.cz
Přidat obchod

Záznamníky a poznámkové bloky

Domovská stránka > Kancelářské potřeby > Obecné kancelářské potřeby > Papírové výrobky > Záznamníky a poznámkové bloky

232 CZK - 505 CZK

Sada, která potěší všechny fanoušky Elsy z Ledového království 2. Obsahuje: 1x 250 ml hrnek. Materiál: keramika. Vhodný do myčky a mikrovlnné trouby. 1x klíčenku Olaf 1x zápisník Baleno v transparentním PVC, jsou vidět všechny produkty.
143 CZK - 143 CZK

Malý bloček s bílými listy, bez řádkování s kroužkovou vazbou, je určený slečnám pro jejich poznámky. Kupte dívkám bloček Lollipopz! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: papír Rozměry: 15,5 x 21 cm

52 CZK

Sešit Auto, 464. Velký sešit rozměru A4. Stránky jsou linkované. Sešit má 60 listů. V designu starých automobilů.

499 CZK

Originální bloček pro studenty. Bloček je v motivu BOHO CHIC. Formát bločku: A5. Značka BOHO CHIC se pyšní krásnými motivy.

249 CZK

Desky formátu A4. Vhodné pro dívky na prvním stupni ZŠ. Desky jsou tvořené v pákovém provedení. Desky jsou značky Boho Chic,která vytváří kvalitní a pevné desky.

179 CZK

Originální bloček pro děti od 3 let. Bloček je v motivu Kori Kumi Three Little Birds. Třídílný bloček, jeden bloček obsahuje 30 listů. Formát bločku: A5. Značka Santoro London, která nemá strach vyčnívat z řady.

199 CZK

Originální bloček pro děti od 3 let. Bloček je v motivu Kori Kumi Starry Night. Třídílný bloček, jeden bloček obsahuje 30 listů. Formát bločku: A5. Značka Santoro London, která nemá strach vyčnívat z řady.

329 CZK

Krásný a originální flitrový zápisník v růžpvé barvě, vhodný pro dívky. Zápisník je ve formátu A5. Obsahuje 70 listů v gramáži 70g. Zápisník je v oblíbeném motivu Ledové království růžový. Značky PASO, která vytváří kvalitní školní pomůcky.

269 CZK

Krásný a originální holografický zápisník vhodný pro dívky. Zápisník je ve formátu A5. Obsahuje 96 listů v gramáži 80 g. Zápisník je v oblíbeném motivu Ledové království. Značky PASO, která vytváří kvalitní školní pomůcky.

35 CZK

Trhací blok se čtverečkovanými papíry a barevnými okraji. Blok je ve formátu A5. Okraje papírů jsou v těchto barvách: fialová, modrá, zelená, oranžová, růžová. Na okraji se nachází dírky pro držení v šanonu. Blok obsahuje 50 listů. Výrobce: INTERDUK.

69 CZK

Sešit One Color černý, 465. Velký sešit rozměru A4. Stránky jsou čtverečkované. Sešit má 60 listů. V jednoduchém jednobarevném designu.

45 CZK

Školní sešit Oxford 440 Barva sešitu: červená Počet listů: 40 Rozměr: A4 Typ papíru: čistý Desky sešitu jsou měkké, odolné a laminované. Použitý papír je hladký a extra jemný. Gramáž papíru: 90 g/m2 Rohy sešitu jsou zaoblené.